Lista ocen Ford Fiesta VI 1.4 TDCi 68KM 50kW 2001-2008 (46) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Ja mam 50 lat i jeżdżę C5 więc nic dziwnego, że dla mnie za twardy, ale prowdzi się absolutnie fenomenalnie. Reaguje na każdy ruch kierownicą, daje poczucie "zrośnęcia z autem". Ale syn ma 23 i... dla niego też za twardy, bo jak juz się nacieszysz zakrętami to po godzinie jazdy nowiutką autosrtadą zaczynasz mieć dość. Auto zdaje się "produkować" nierówności których nie widać... Znowu porównanie do Saxo - na zakrętach nie...
~Oskar
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Jak dla mnie- ideał. Świetne sprężyste zawieszenie, które bez problemu zdzierżyłoby większą moc silnika. Na zakrętach czysta poezja, zero stresu - auto jedzie jak przyklejone. Czasem gdy na wirażu wpadnie się w dziurkę reaguje nerwowo, ale jest to do opanowania bez problemu. Słowa zasługi także za układ wspomagania kierownicy. Świetny hydrauliczny system, który pracuje z miłym oporem, zapewnia idealne wyczucie samochodu. Niektórzy...
~Grabowski
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Fiestka prowadzi się bardzo precyzyjnie i przez to przyjemnie. Zawieszenie dość twarde co pozwala wchodzić w zakręty pewnie i dokładnie. Co prawda owa twardość na kiepskiej jakości drogach trochę dokucza, ale za to układ kierowniczy to zdecydowanie największa zaleta tego auta. Trudno opisać jak dobrze się je prowadzi i jak przyjemna może być zarówno spokojna jak i dynamiczna jazda. Podobnie jak silnik zawieszenie jest niezawodne jeśli się o...
~Artur
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
To bez watpienia najlepsza strona auta! Zawieszenie jest b.precyzyjne i komfortowe. Samochod wrecz jest przyklejony do drogi i bardzo zwrotny, reaguje natychmiast na ruchy kierownica, cuidownie pokonuje sie zakrety, latwo parkuje, mala srednica zawracania. Prowadzi sie lepiej od samochodow wiekszych i drozszych. Pod tym wzgledem Jazda Fiesta , to prawdziwa przyjemnosc.
~piwko2006
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Tutaj także Ford pokazał nam swoje dobre oblicze. Samochód bardzo dobrze trzyma się drogi. Wspomaganie jest hydrauliczne, więc zapewnia lepsze wyczucie auta niż ma to miejsce np. w Grande Punto. Zawieszenie jest nie tyle twarde co powiedziałbym sprężyste, co nie każdemu się podoba lecz odróżnia je od francuzów. Jak dla mnie dobrze :D.
~godol
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Tutaj Fiesta jest zdecydowanym liderem z wszystkich samochodów w tej klasie. Zachowanie na drodze bardzo przewidywalne, prowadzenie to sama przyjemność. Samochód świetnie się prowadzi.
~Marek
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Samochod trzyma sie bardzo dobrze drogi, jest b.zwrotny, stabilny ma komfortowe zawieszenie i wspaniale sie prowadzi. Przy silnym, bocznym wietrze jest wrazliwy, trzeba trzymac mocniej kierownice.
~Bartek
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Znakomite zawieszenie. Jeżdżę szybko po bardzo dziurawej drodze i nie mam na razie żadnych problemów.W Mondeo przy 130 tys łożyska kół, tuleje wachaczy i inne drobne części zawieszenia do wymiany.
~uvb@interia.pl
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Prowadzi się niesamowicie dobrze, ale w Fordach to standard. Trzyma się jezdni jak przyklejony. Doskonale reaguje na ruchy kierownicą, zwrotny, promień skrętu znakomity.
~Hubert
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Sam byłem zdziwiony jak jest przyklejona do jezdni.Jednak po 67tys porządnej jazdy widać że będzie powoli coś myśleć o zawieszeniu ale ciągle idealnie !