Lista ocen Ford Fiesta VI 1.4 TDCi 68KM 50kW 2001-2008 (45) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grabowski
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Najsłabszy punkt Fiesty. Co prawda jest to małe auto co poniekąd usprawiedliwia te braki, ale jazda nawet przy 120km/h jest dość nieprzyjemna ze względu na hałas. Przy niższych prędkościach nie słychać tak bardzo otoczenia zaś przeszkadza silnik. Da się go jednak zagłuszyć dobrym systemem audio, w który Fiesta jest wyposażona i który odstaje na tle nawet nieco wyższej klasy konkurencji.
~Oskar
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Wyciszenie na miarę klasy pojazdu, a więc wystarczające,ale jeśli przejedziecie się np. starszym wozem wyższej klasy czyli tak jak ja Audi A4 poczujecie niesmak po wejściu do małego Forda. Przy prędkościach autostradowych szum powietrza dociera do naszych uszu dając o sobie donośnie znać. Silnik także nie został wyciszony zbyt dobrze, ale w tej klasie samochodu myślę że są inne priorytety.
~Marek
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
na 4, 5. przestrzeni jest duzo tak na nogi, kolana jak i glowe. w szerokosci ok, spory bagaznik, jako mankament to brak miejsca na lewa stope kierowcy, troche meczy na dluzszych trasach, konsola srodkowa upija w prawo kolano, jest twardy plastik, szczegolnie odczuwaja to osoby wysokie, poza tym jest ok.
~piwko2006
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Tutaj nie będzie maksymalnej oceny. Nie jechałem Fiestą benzynową, więc nie mam porównania. Silnik TDCi daje podczas pracy znać o sobie. Oczywiście dla mnie nie jest to wada, ale dla niektórych może być. Pewnie znajdą się i tacy którzy będą się doszukiwać porównania z MB W124 ;).
~mw
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Zastrzeżenia do głośnej pracy silnika ale włączenie radia jakoś pozwala przetrwać.Gdzieś z tyły coś trzeszczy, ale już się przyzwyczaiłem.Jeździłem długo Eskortem i poziom tolerancji mam wyżej ustawiony.Wersja Gold więc dali trochę \"flaneli\" w pokrywie maski.
~Jacek
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Niepodzianka. Do 100, 110 dużo gorzej niż w Saxo! Potem się wyrównują i od 140 w Saxo jest głośniej. Generalnie auto nie jest ciche ale hałas nie męczy (z C5 raczej nie będę porównywał..)
~Justyna1033
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Nie jest to auto wyścigowe, natomiast przy 130-140km/h chodzi bardzo głośno. W mieście chodzi cichutko, gdyż nie osiąga takich obrotów. Zaskoczeniem jest to że jak na silnik diesla chodzi naprawdę cicho.
~godol
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Mogło by być lepiej szczególnie na wolnych obrotach. Do 140km/h jest akceptowalne. Powyżej odczuwa się raczej dyskomfort z powodu hałasu. Ogólnie to na 4 z minusem.
~bd
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Bez porównania z wyższą klasą. Powyżej 120 km/h przez telefon się nie porozmawia. Ale właściwie hałas silnika to jedyne dźwięki wyraźnie przedostające się do kabiny.
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta VI 1.4 TDCi 68KM 50kW
5,3
~easy_rider
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
No i tu nowa technologia common rail zaskakuje pozytywnie.Jest spora różnica w stosunku do starych diesli.Powyżej prędkości 40km/h nie słychać wogóle że to diesel.