Lista ocen Ford Fiesta VII (36) - Karoseria

Na liście zabraknie 157 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz Jarek
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Nic się nie sypie, auto w idealnym stanie. Mimo młodego wieku i tak jestem pełen podziwu, ponieważ nigdzie nie widać oznak rdzewienia, a auto dalej wyglada jakby przed tygodniem wyjechało z salonu. Według mnie jest piękne, ale o gustach się podobno nie dyskutuje, więc zostawię każdemu możliwość ocenienia samemu.
~Kamil Paź
Hatchback 5d 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Auto ma już 10 lat i nie posiada nalotów rdzy. Lecz musimy sobie zabezpieczyć progi przy kołach ponieważ uderzają w tym miejscu kamienie z kół i odpryski są aż do gołej blachy. jeździłem z tymi odpryskami kilka lat i nawet w tym miejscu rdza się nie pojawia, także auto ocynkowo bardzo dobrze zabezpieczone.
~Zdzisław
Hatchback 3d ST 1.6 EcoBoost 200KM 147kW
Ładna, aczkolwiek szkoda, że nie zastosowano większych poszerzeń nadkoli, jak chociażby w przypadku Clio RS 3 generacji - auto sprawia wrażenie "pionowego" i wąskiego, szczególnie patrząc od tyłu. Charakterystyczny "gołębi" lakier jest ciekawy, ale się nie wyróżnia z tłumu.
~Grzesiek
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Wygląd to kwestia gustu, natomiast w mojej ocenie genialnie opiera się upływowi czasu, ponadto mimo wieku nie dopatrzyłem się w swoim egzemplarzu nadmiernych oznak rdzy (wiadomo nie jest wszędzie czysto ale auto ma 13 lat).
~Deson
Hatchback 3d ST 1.6 EcoBoost 182KM 134kW
Zdarza się korozja podwozia, jak również pomiędzy tylnym błotnikiem a tylnym zderzakiem, aczkolwiek w swoim 8 latku nie zaobserwowałem jeszcze pierwszych oznak.
~Paweł
Hatchback 3d ST 1.6 EcoBoost 182KM 134kW
Od zwykłej Fiesty różni się innymi zderzakami i nakładkami na progi. Wygląda dość agresywnie, moim zdaniem nawet lepiej niż następca, który jest nieco ugrzeczniony.
~Kretschmers
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
W moim egzemplarzu mam kolor Black Panther, czarna perła. Bardzo ładnie się prezentuje, nie jest jakoś wybitnie odporny na zarysowania, jednocześnie rysy nie są bardzo widoczne.
~oskaju1988@op.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Ocynk, fabryka w Kolonii nie żałowała lakieru - na moim egzemplarzu wszędzie ponad 200 mikronów. Rdzy brak co nie jest taką oczywistością przy Fordzie :)
~PIETRO
Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Wydaje mi się trochę delikatna , zderzak z przodu ma już dużo odprysków ale to za sprawą jazdy po autostradzie bo była tylko na autostradach użytkowana.
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta VII
5,1
8,2
7,7
~Grzegorz
Hatchback 5d Facelifting 1.4 96KM 71kW
Bez zarzutu. Po 5 latach brak oznak korozji. Ogólnie auto zgrabne i wyglądające lekko I miło dla oka. Trwałość lakieru specjalnego Candy Blue bez uwag.