Lista ocen Ford Fiesta VII (98) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oskaju1988@op.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Auto z 2012 roku było drogie (katalog 55 000 + 1600 zł lakier). W zamian otrzymywaliśmy najmocniejszego diesla w 5 drzwiowym nadwoziu. Po doposażeniu w niezbędne rzeczy pękało ponad 65 000 (minus jakiś tam, ówczesny upust) czyli pewnie w 58 - 60k się zamykała transakcja. Na dzisiejsze czasy nie ma tragedii ale 10 lat temu przy nasyceniu rynku samochodami była to rzadko wybierana opcja. Nie zmienia to faktu, że na dziś zadbane, regularnie...
~jonaszm
Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Jest świetnie. Obecnie do sprzedaży wchodzi nowa Fiesta, ale poprzednia generacja była dobrze wyceniona. Ford nie narzucał zbyt dużo wyposażenia, można było samochód skonfigurować pod siebie, przez co cena nie była bezsensownie wywindowana do góry (jak u niektórych konkurentów). U dealerów także można liczyć na spore rabaty, wartość cennikowa ma się nijak do rzeczywistości. W momencie jak kupowałem samochód nie znalazłbym tańszego samochodu,...
~duckland
Hatchback 5d 1.25 Duratec 82KM 60kW
27.000 za 5 latka w 2014r. Z moich ustalen to najlepsze auto z tego segmentu/ceny. Polo drogie, Corsa słabsza, Yariska jest sto lat za Fiesta jezeli chodzi o wyglad i ceny, francuzów nawet nie oglądałem. Jakbym mial kupować dzisiaj to na pewno 1.4 albo 1.0 z nowym silnikiem, bo czasem brakuje mocy. Ogólnie to najlepsze auto jakie miałem nic sie nie psuje, ceny czesci/serwisu bardzo OK, spalanie ok jak ktos jezdzi normalnie.
~Teresa
Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Cena dość wysoka, ale można potargować się i za taką samą cenę kupić z takim samym lub lepszym wyposażeniem i gorszym silnikiem niż u dilerów innych marek . W zamyśle w ogóle nie był brany pod uwagę Ford - fiesta. Po zwiedzeniu kilkunastu marek, czasem wymarzonych przyszło rozczarowanie. Samochód był mi potrzebny głównie do dojazdów miasto/trasa = 50/50%. Fiesta okazała się najlepsza
~Mateusz Jarek
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Stosunek jest naprawdę bardzo dobry, ale to ze względu na opcje wyposażeniową jaką posiadam. Przy oglądaniu innych egzemplarzy można się było za głowę złapać. W środku większość rzeczy jest wykonana z w miarę miękkiego tworzywa, co ważne miejsce w którym kładziemy łokieć jest obłożone naprawdę miękkim materiałem. Wszystkie plastiki wyglądają porządnie, a auto w środku schludnie.
~Lexus Fan
Hatchback 5d 1.4 Duratec 96KM 71kW
Dobrze wydane pieniądze, w tych czasach miałem do wyboru, mniejsze, pachnące auto z salonu, albo 200-300tysięczne pseudoluksusowe z zagranicy ( nei wiadomo kto płakał jak sprzedawał i jak bardzo płakał jak wyszedł po dzwonie z niego :). Uważam, że Ford był i nadal jest świetnym wyborem, zostanie dla żony, a rodzinnie trzeba kupić nieco większego Forda.
~Julita
Hatchback 5d 1.25 Duratec 82KM 60kW
Wydaje mi się,że za tę cenę jaka musiałam zapłacić mam naprawdę dobry samochód. Przed zakupem odwiedziłam trzy inne renomowane salony i za podobną kwotę żadnej rewelacji. A tu proszę - kolor do wyboru, wyposażenie też i kilka ważnych dla mnie dodatków wliczonych w cenę, czego gdzie indziej nie mogłam uzyskać. Dla mnie bomba.
~Trebuh
Hatchback 5d 1.25 Duratec 60KM 44kW
Niestety ale Fiesta pomimo kilku bardzo poważnych wad na tle konkurencji nie wypada najgorzej. Smutne to ale u innych wcale nie jest lepiej. Prawda jest taka, że to jest PRAWIE samochód. A jeżeli chcemy mieć Fiestę z dobrym silnikiem i pełnym wyposażeniem otrzymujemy cenę samochodu o rozmiar wiekszego.
~Kamil Paź
Hatchback 5d 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry ponieważ kupujemy młody samochód z rozsądnym przebiegiem i bogatym wyposażeniem do tego bezpieczne i bezawaryjne. Choć widać w nim oszczędności produkcyjne np. plastiki w środku, spasowanie lecz pod względem mechanicznym jest w porządku.
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta VII
5,1
8,2
7,7
~Deson
Hatchback 3d ST 1.6 EcoBoost 182KM 134kW
Jakość adekwatna do ceny, jeżeli ktoś będzie liczył na więcej mocy czy więcej komfortu, niestety nie ta półka cenowa. Czuć, że pracują plastiki, w zimie zdarza się, zwłaszcza przy temperaturach poniżej 0, że coś poskrzypi, odezwą się plastiki.