Lista ocen Ford Fiesta VII (39)

~krismil
Hatchback 5d 1.25 Duratec 82KM 60kW
Wg mnie jest to jedyne auto gdzie możemy prawie wszystko dokupić z wyposażenia dodatkowego co oferują samochodu w kwotach od 100000zł. Dużym plusem szeroka oferta dodatkowego wyposażenia. Przejdźcie się do Suzuki... oferuje model w 3 konfiguracjach i albo się podoba, albo nie. W Renault było trochę lepiej... ale i tak lista rzeczy dodatkowych była o 1/2 mniejsza aniżeli w Fordzie.
~Julita
Hatchback 5d 1.25 Duratec 82KM 60kW
Po prostu idealna. Kupując ją wiedziałam, że to będzie dobra decyzja. Mimo, iż nie miałam zbyt dużego pojęcia o fieście, ale zaufałam fordowi.Dwa modele tej marki już miałam i zawsze był ok. A fiesta urzekła mnie swoim wyglądem, od razu chciałam ją mieć. I mam.
~jarydl
Hatchback 3d 1.25 Duratec 82KM 60kW
był artykuł - sportowiec z chorym sercem - prawda ! a skrzynia biegów na 3 i wstecznym dla cierpliwych . Porównanie wersji dla rfn a rp to niebo a ziemia - dalej wschód. Dla starych , spokojnych emerytów bez wnuków cool.
~duckland
Hatchback 5d 1.25 Duratec 82KM 60kW
Moje 7 auto i trzeba przyznac ze najlepsze. Sprowadzilem dla siebie 5 letnie z Niemiec i trzeba przyznac ze warto bylo szukac dobrej sztuki. Jezdze juz dwa lata i wymieniam tylko olej+filtry. Jak na 1.2 i marne 80KM to niezle to chodzi. Jezdze 95% po malym miescie i tutaj zdaje egzamin, na trasy raczej sie nie nadaje.
~ben
Hatchback 5d 1.25 Duratec 82KM 60kW
Autem jeździ żona, jest zachwycona. Auto śliczne, całkiem sporo miejsca, dość dynamiczne, cicho i wszystko lekko \"chodzi\". Mnie najbardziej denerwuje położenie sterowania szyb, może damskie krótsze ręce mają mniejszy z tym problem. Zużycie paliwa w korkach jest dość duże, ale wiedziałem o tym przed zakupem, nie miałem nigdy auta co paliło mniej więc jest OK.
3,1
~banqa
Hatchback 5d 1.25 Duratec 82KM 60kW
Mialek okazje jezdzic tym samochodzikiem w czasie urlopu mialem go z wypozyczalni. Po doswiadczeniach z juz starszym modelem Focusa (Focus II) nie dowierzalem, ze Ford nie potrafi zrobic dobrego auta. Po pierwszych przejechanych kilometrach zalowalem, ze nie wypozyczylem innego auta. Spalanie kosmos a dynamika jednostki 1,25 pozostawia wiele do zyczenia. Ergonomia przecietna po tygodniu nawet sie przezwyczailem. Uklad jezdny to najmocniejsza...
~Piotrek 28 lat
Hatchback 5d 1.25 Duratec 82KM 60kW
Ogólnie Ford się bardzo poprawił. Miałem okazzję jeździć wieloma pojazdami w różnych klasach i segmentach. Musze przyznać, że nowa Fiesta reprezentuje bardzo wysoki standard wykończenia, wyglądu i wrażeń z jazdy. Polecam silnik 1,25 wszystkim tym którzy szukają normalnego taniego auta do zwykłego użytkowania. Dla singli i młodej rodziny z 1 dzieckiem idealny :)
~Dagmara Lurtz
Hatchback 5d 1.25 Duratec 82KM 60kW
Kupilam ze wzgledu na wyglad i \"wiedenskie\" wymiary, ale sama jazda tez sprawia duzo radosci po miejskich uliczkach.
~duckland
Hatchback 5d 1.25 Duratec 82KM 60kW
Ogolnie bardzo fajne autko, ale spalanie na duzy minus niestety. Suma sumarum za 26tys ciezko znalesc 5 letnie auto do miasta, ktore bedzie idealne. Tak to auto sporo pali, ale i Tak to auto wyglada najlepiej w swojej klasie i przedziale cenowym. Dodatkowo najlepiej trzyma cene i jest najlepiej sprzedajacym sie autem klasy B w Europie. Noi brak awarii. Kiedys wydalem wiecej na diesla w ciagu 6 miesiecy niz w benzynie przez 4 lata. Nowe? Tylko...
~tomex1981
Hatchback 5d 1.25 Duratec 82KM 60kW
Samochód całkiem zwinny, silniczek mały ale daje radę, chociaż gdybym kupował raz jeszcze to wybrałbym 1,4 - byłby rewelacyjny. Bardzo dobre materiały wykończeniowe jak na tą klasę aut, sporo miejsca z przodu i nawet z tyłu nie ma tragedii, bagażniki niestety mały i nieustawny. Rewelacyjne prowadzenie, dość sztywne zawieszenie, bardzo czuły układ kierowniczy, można się przerazić na początku, ale później człowiek to doceni. Awarii brak, silnik,...