Oceny Ford Fiesta VII Hatchback 5d 1.4 Duratec 96KM 71kW 2008-2013

Ford Fiesta VII Hatchback 5d 1.4 Duratec 96KM 71kW 2008-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Fiesta VII Hatchback 5d 1.4 Duratec 96KM 71kW 2008-2013

~Radek
Hatchback 5d 1.4 Duratec 96KM 71kW
Praktycznie do początku 2017 powiedziałbym super auto w swoim segmencie. Niestety ostatnio przytrafiła mi sie poważna awaria (kawałek świecy wpadł do silnika). Mimo wszystko to pierwsza awaria. Ogólnie polecam
~Lexus Fan
Hatchback 5d 1.4 Duratec 96KM 71kW
Auto kupione w jednym z Krakowskich salonów w 2010r. Po 4 latach mogę napisać, że auto nie zaliczyło nawet najmniejszej wpadki. Silnik na swoje gabaryty żwawy do bólu, wyciska wszystko ze swoich 96km. Spalanie nawet przy ostrej jeździe nie przekracza 6L, przy ekonomicznej jeździe nawet można zejść spokojnie do 4,5L. To mój drugi ford i pewnie drugi będzie do zarżnięcia, a 3 kupie w przyszłym roku już nieco większy. Fordy benzyniaki z manualną...
~Paweł Warszawa
Hatchback 5d 1.4 Duratec 96KM 71kW
Świetne autko idealnie sprawdza się w rodzinie 2+1 całkiem spory bagażnik jak na tą klasę auta ale mógłby być ustawniejszy co za tym idzie musiałem dokupić walizki na inny wymiar ale tylko dlatego że jeździ w bagażniku wózek dziecięcy do tego lodówka podróżna 10L,i 3 kuferki do walizek średniej wielkości
~askczewa
Hatchback 5d 1.4 Duratec 96KM 71kW
od samego początku użytkowania jestem mile zaskoczony. Idealnie zestrojone zawieszenie i układ kierowniczy. Silnik mógłby być odrobinę bardziej dynamiczny ale uważam że jest to wystarczające i do miasta i na trasę. Idealna sprawa to ogrzewana szyba przednia. Ogólnie auto idealne dla rodziny w układnie 2+1.Zdecydowanie kupiłbym raz jeszcze.
~Roni87
Hatchback 5d 1.4 Duratec 96KM 71kW
Takiego auta szukalem. Slicznego, troche sportowego i dynamicznego. Hamulce rewelacja - z 50km/h praktycznie staje w miejscu. Bardzo wygodne fotele, wszystkie przyciski pod reka. Pozytywnie zaskoczylo mnie audio. Wady? Kiepska widocznosc na boki, wysokie spalanie w korkach i slabe ogrzewanie przedniej szyby. Jednak wyglad tego samochodu i radosc z jazdy w pelni rekompensują wszystkie drobne bolaczki auta.
4,1
~jan lisak
Hatchback 5d 1.4 Duratec 96KM 71kW
To auto jest bardzo łatwe w prowadzeniu. Wsiadasz i jedziesz. Po 5 minutach można poczuć się jak po długiej znajomości z Fiestą. Układ jezdny bardzo dobry , podobnie jak hamulce. Marnie rozwiązane składanie tylnej kanapy. Tylko oparcie kładzione. Ale dla wielu to może bez znaczenia. Cena to największa wada tego samochodu.
~hali88@o2.pl
Hatchback 5d 1.4 Duratec 96KM 71kW
Uważam zakup tego samochodu za udany puki co 2 drobne usterki nie były uciążliwe idealny samochód do miasta lub dla studenta. W moim przypadku brałem pod uwagę 3 samochody mazdę 2 toyote yaris oraz fieste. Jak dla mnie bezkonkurencyjna była fiesta. Mazda jest za droga a yaris stary.
~Vujek
Hatchback 5d 1.4 Duratec 96KM 71kW
Bardzo dobre auto do jazdy wokół komina i niedalekie trasy.
~Łukasz R .
Hatchback 5d 1.4 Duratec 96KM 71kW
Polecam z czystym sumieniem użytkowałem większe samochody ale nie ma takiej potrzeby aby mieć obecnie duży samochód nie jest to potrzebne a ten spełnia swoją rolę znakomicie .
3,5
~sab.
Hatchback 5d 1.4 Duratec 96KM 71kW
dobre auto ale do takiego niedzielnego spacerku. oszczedne, ale jakosc mogła by być lepsza . Drugi raz na zakup bym sie nie namówił.
Ford Fiesta VII Hatchback 5d