Lista ocen Ford Focus I Kombi (569)

~marceloo
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Fajne auto silnik 1,6 16 v 100 km ma moc i dobre przyspieszenie spala w trasie 7,5 l benzyny i na razie jest bezawaryjny,auto jest pojemne i ma duży bagażnik, wchodzą dwa rowery i dwie osoby wersja kombi.Ma dobre właściwości jezdne, trzyma się drogi.Ogólnie polecam.
3,4
~adrian008
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Tak ogólnie to w moim przypadku po zakupie auta zaniedbanego zarówno blacharsko jak i mechanicznie ciężko o jednoznaczną opinie. Więc lepiej podzielić to jako nowy i kilkuletnie i w takim stanie jak teraz. Więc jako nowy /kilkuletnie fajne autko, bardzo wygodne jak to Ford, operowanie sprzęgłem, skrzynia biegów układ kierowniczy (trochę ciężko chodzi być może to jakaś awaria lub po prostu aby był bardziej dokladny) działają bardzo...
~setariff
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Samochodem jeżdżę od 2 lat, a w rodzinie jest od około 10. Przez te dwa lata zawodził bardzo rzadko. Nie jest ani wybitnie wygodny, ani niespotykanie dobrze się prowadzący, ale naprawdę daje radę, a otoczony opieką odwdzięcza się stosunkowo niezłą niezawodnością. Dodatkowym faktorem mojej sympatii do tego auta jest fakt, że był i jest moim pierwszym. Myślę, że do takiego zadania jest doskonały - części są bardzo tanie, bezpieczeństwo...
~benowie
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
auto oceniam na 4. chyba dlatego, iż jeżdżę w pracy całą gamą aut i to praktycznie nowych a więc oczywiście lepszych (chociażby z uwagi na przebieg). samochód był kupiony pod kątem obsługi rodziny trzyosobowej plus pies. z uwagi na posiadaną działkę poza miastem wybrałem opcje kombi. w tej kwestii spisuje się znakomicie. przewiezienie rodziny, drewna, bloczków betonowych, kamieni, cementu, mebli nie ma sobie równych. szwagier posiada megane 3...
4,1
~rybkins
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Ogólnie mogę polecić. Duzy pakowny samochód za śmieszne dziś pieniądze ( w cenie np polówki). Auto o ciekawym designu, które nie zestarzało sie jak większość konkurentów. Na co dzień się nie psuje a naprawy nie zrujnują kieszeni. Przyjemnie się prowadzi, zwłaszcza po krętych dróżkach, do tego zawieszenia przydałyby się lepsze hamulce i mocniejszy silnik ale i tak nieźle. Trzeba zwrócić uwagę na rdzę, reszta do ogarnięcia.
~tomaszek355
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Od czego mogę zacząć hmmm , no może od tego że to znakomite auto . Idąc dalej powiem więcej bo może ktoś jest na kupnie i ta opinia bardzo mu się przyda . Jeśli szukacie samochodu rodzinnego i pakownego za stosunkowo nie duże pieniądze i w dodatku które nieźle jeździ celujcie w focusa mk1 .
~loco
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Auto kupiłem 4 lata temu od znajomej osoby, która miała je od nowości. Stan licznika wynosił prawie równe 200tys km, więc po przejechaniu ponad 100tys km jestem w stanie co nieco na jego temat powiedzieć. Pomimo tego, że musiałem w nie dość sporo włożyć, uważam że jest godne polecenia dla kierowcy próbującego połączyć takie cechy jak dobre prowadzenie, użyteczność i względnie tania eksploatacja, a dysponującego niewielką kwotą pieniędzy na zakup.
~focusowiczodniedawna
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Super autko, przestronne, chyba najwygodniejsze w tej klasie. Wszystko dobrze zgrane. Silnik pracuje bardzo fajnie, cicho a zarazem 12 letni samochód wygląda dalej dość młodo ;)
~Mondeo16
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Generalnie auto mogę pochwalić, bo jest bardzo przestronne, pakowne i przede wszystkim bezawaryjne. Dałem ocenę całokształtu, za brak dobrego wyposażenia w moim modelu, bo mam akurat najuboższą wersję, ale to nie wina producenta czy samochodu :)
~Vercy
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Poprawne auto, dobrze wykonane z dobrym wyposażeniem (Ghia), stosunkowo mało się psuje, w zasadzie mało można się przyczepić, szczegółowe zarzuty :) poniżej
Ford Focus I Kombi