Lista ocen Ford Focus I Sedan 2.0 16V 130KM 96kW 1998-2005 (19) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotrkow tryb.
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Cos mi sie zdaje ze to auto ma zamaly rozstaw osi , porownujac do mondeo MK1 co poprzednio jezdzilem focusem przy wiekszych pedkosciach boje sie wchodzic w zakret. Mondeo zakret 80stopni przy 90km/h bez rzadnych bolow pokonwywalem a tym strach ... A i mondeo mialo wiekszy promien skretu.
~tomasz
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Bez zastrzeżeń, chociaż samochód mógłby być zwrotniejszy przy parkowaniu. Bardzo dobrze trzyma się drogi. Niedawno poleciał tylny amortyzator. Moim zdaniem wspomaganie kierownicy mogłoby być lepsze. Jest mało zauważalne i nigdy nie wiem czy działa, czy nie. Ciekawe jak jest w innych egzemlarzach?
~Krzyziu
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Bajka, miod, wielowahaczowe zawieszenie dba o nasza d*pe, mam wersje trend, lekko utwardzone, nie zapiszczal jeszcze ani razu na zakrecie, a wchodze czasem 140km/h
~GrzechuD
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Niestety, na naszych polskich drogach "wytłukują" się często łączniki stabilizatorów. Poza tym jest super. Przy 140-tysięcznym przebiegu są jeszcze zdrowe amortyzatory...
~Miras
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Suuuuuper to nie VW lub tym podobne toporne auta. Wszystko pod kontrolą i bez niemiłych niespodzianek również przy poślizgach zimą chce się szaleć
~Krzysztof
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Auto bardzo dobrze się prowadzi, natychmiast reaguje na ruchy kierownicy. Bardzo dobrze trzyma się drogi.
~MICHAŁ W.
ŚWIETNE PROWADZENIE TAKŻE NA MOKRYM, POŚLIZGI KONTROLOWANE W 100%
~artekd@op.pl
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Jeździ jak po szynach. Trzeba cały czas zerkać na budzik żeby nie przeholować.
~Michasmax
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Zawieszenie o\'k żadnych problemów.
~k_kie@op.pl
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Zawieszenie bardzo pewne i bezpieczne.
Ford Focus I Sedan