Oceny Ford Focus II Focus C-Max 1.8 i 16V 125KM 92kW 2003-2009

Najnowsze oceny Ford Focus II Focus C-Max 1.8 i 16V 125KM 92kW 2003-2009

3,5
~Pajop
Focus C-Max 1.8 i 16V 125KM 92kW
Super auto rodzinne. Przestronne i pakowne, przy tym wygodne i całkiem ładne. Nie jest przesadnie awaryjne i części pasują od innych modeli np. mondeo czy focusa. Najlepiej się sprawdza na dłuższych dystansach, podróżach. Mechanicznie to tylko Ford ale usterki nie są zbyt częste i właściwie zawsze dotyczą osprzętu silnika np. cewek. Zawieszenie focusa to rzeczywiście super sprawa. Niby takie duże auto a w zakrętach jedzie pewnie a do tego jak...
~kovall
Focus C-Max 1.8 i 16V 125KM 92kW
auto dobre może trochę niedocenione ale daje sobie rade z rodzinką 4 osobową psem i kupą bagażu na co dzień w weekendy, wakacje na trasie i w mieście jak dotąd z pełnym powodzeniem.To mój 14 samochód jak na razie jest jednym z najlepszych. Może czegoś tam brakuje ale za takie pieniądze to dobry wybór.Polecam wszystkim to auto, mnie dotąd nie zawiodło i się nie zanosi że będzie inaczej
~Dawid
Focus C-Max 1.8 i 16V 125KM 92kW
Mimo róznych ocen w poszczególnych kategoriach autko oceniam na doskonałe. Czuje się w nim naprawdę super. Ma to co w aucie być powinno. Dobry silnik, cudowne zawieszenie, przestronność oraz poczucie bezpieczeństwa. Czego chcieć więcej.
3,8
~ged1
Focus C-Max 1.8 i 16V 125KM 92kW
Pardzo przestronny samochód na długie wycieczki, doskonałe nagłośnienie CD-Sony, świetnie się prowadzi. Silnik 1,8 to zdecydowanie za mały . Myślę ze dużo lepszym wyborem jest 2.0 TDCI, pozatym sporo pali od 9-8. Na razie pełna niezawodność 18.000 km , generalnie polecam tym którzy szukają komfortowego samochodu na dłuższe trasy. Fajne gadzety to elektryczny hamulec ręczny, świetna skrzynia biegów. dość cichy w środku, no i to zawieszenie...
~prawie_zadawolony
Focus C-Max 1.8 i 16V 125KM 92kW
W sumie autko może być. Silnik ok ale jak się przyciśnie to pali za dużo. Gdyby nie przygody z klimatyzacją to byłoby prawie bardzo dobrze. Bagażnik mógłby być większy, przy tych samych wymiarach touran ma ponad 600 litrów, a tu tylko 460.
~info@lecznicavita.pl
Focus C-Max 1.8 i 16V 125KM 92kW
Auto miłe i bezstresowe,kocham je coraz bardziej,bo potrafi bardzo dużo,wyposazenie w wersji gold-jest super-komputer,autoklima,niezłe sony,elktryczne szyby 4,kierownica skóra,pełna regulacja,rewelacja podgrzewana szyba/zimą odpalam,klima na max i już jedziemy z czystymi szybkami.komfort jazdy ,dynamika,prowadzenie ihamulce -bardzo dobre.fakt ,ze ma wadę-mało widowiskowy
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Focus C-Max 1.8 i 16V 125KM 92kW
8,1
9,6
3,3
~piotrw@abcdata.com.pl
Focus C-Max 1.8 i 16V 125KM 92kW
Mały przebieg, a popsuło sie bardzo dużo rzeczy: czujniki do komputera - sygnał uszkodzenia hamulców i silnika, czujnik poduszki powietrznej, alarm, radio. Serwis fatalny: tygodniami, miesiącami czeka się na części, nie daja sobie rady z usunieciem usterek za pierwszym razem.
4,1
~Zadowolony
Focus C-Max 1.8 i 16V 125KM 92kW
niezłe autko, ale brakuje trochę schowków jak na minivana, chyba jednak troche mały bagażnik (Touran ma prawie dwa razy większy przy tej samej długości auta), ale jazda super zaweiszenie bomba i niezły silnik choć sporo pali jak się go przyciśnie
~501
Focus C-Max 1.8 i 16V 125KM 92kW
jestem bardzo zadowolony, fx gold - niezłe wyposażenie, bagażnik w sam raz, super reflektory i widoczność na trasie i w mieście, komfortowy i czuję się w nim bezpiecznie. Przegląd po roku wcale nie jest drogi, są rabaty i negocjacje, to co zgłaszane jest robione.
~darek
Focus C-Max 1.8 i 16V 125KM 92kW
Zdecydowanie w środku za dużo plastyku. Brak kieszeni w tylnich drzwiach, mało schowków jak na tą klase samochodu.Błędne informacje w ofercie forda na temat dodatków. Zdecydowanie polecam zakup wersji fx gold. Nie rozumiem dlaczego w innych wersjach brak możliwości modyfikacji tylnich foteli ( dla 2 i 3 osób). Pomimo tych braków samochód super.
Ford Focus II Focus C-Max