Lista ocen Ford Focus II Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW 2003-2009 (26) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~itk
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
W kabinie może być. Z przodu komfortowo. Z tyłu dla dwóch osób również. Jest wystarczająca ilość miejsca na nogi oraz nad głowami. Przy dwóch fotelikach z tyłu i dodatkowej osobie między fotelikami da się jechać, jednak nie jest zbyt komfortowo. Uwaga na bagażnik, jest pojemny, ale niezbyt dobrze ustawny. Bagażnik jest regularnych kształtów, ale wg mnie jest trochę wąski. W zależności od wózków dziecięcych, z jednym nie było problemu, w...
~matig@autograf.pl
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
Dzięki regulacji foteli i kierownicy w kilku kierunkach, każdy znajdzie odpowednią pozycję. POnadto fotele są bardzo komfortowe, nie męczą na długich trasach. I znów porównanie do stilo, które miało skórzane fotele, ale wystarczyła trasa z lublina do warszawy bym poczuł dyskomfot wywołany złym wyprofilowaniem fotela. Dodatkowo tylne fotele można przesuwać do tyłu dzięki czemu jest mnustwo miejsca dla pasażerów nawet za maksymalnie odsuniętymi...
~tunesquad@poczta.fm
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
Bez zarzutu. Z tyłu można nawet podróżować jak w limuzynie wyższej klasy. Nawet nie trzeba wyjmować środkowego fotela. Po prostu składa się siedzisko do góry i przesuwa całość do bagażnika. Skrajne fotele przesuwa się pod kątem 45\' do środka i w tył. Miejsca jest wtedy tyle, że właściwie można wyprostować nogi :)
~rolem
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
w tej kategorii nie znajdzie isę niezadowolony użytkownik. Auto jest baardzo przestronne a pasażerowie z tyłu mają sporo miejsca i dodatkowo wiele udogodnień typu stolik czy środkowy fotel , który można złożyć czy rolety na szybach
~Zbyszek bumstudio@wp.pl
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
z przodu dla kierowcy wystarczy ja mam 193cm wzrostu, pasażer z boku wysoki już tak sobie, a z tyłu oprzy dzielonej kanapie nawet jak ja prowadze miejsca jest wystarczająco, ale nie polecam koszykarzą podróży w piątke
~mlody03@o2.pl
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
Miejsca a miejsca! Nie jest to autobus ale komfort jak dla mnie wystarczający spokojnie. Chyba że pasażer siedzący za wysokim kierowcą też jest słusznych rozmiarów to może mieć troszkę ciaśniej.
~Prawnik wawa
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
W cztery osoby jazda fantastyczna. Z tyłu dużo więcej miejsca niż w BMW serii 5 mojego ojca. Pięc osób nie jedzie już tak komfortowo ale przyczepić się do czego też nie ma. Ostatecznie to kompakt.
~maugus@op.pl
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
podróżowanie z przodu jak i z tyłu komfortowo , szczególnie po cofnięciu tylnej kanapy. Schowki w podłodze bardzo praktyczne, przydałyby się szuflady pod fotelem.
~juliusz.florek@gmail,com
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
świetny pomysł ze składanymi tylnymi fotelami 2 lub 3 miejsca, regulacja fotela kierowcy oraz kierownicy pozwala dopasować się każdemu
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
7,2