Lista ocen Ford Focus II Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW 2003-2009 (25) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tunesquad@poczta.fm
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
Kiedy jest ciepło to wszystko jest jak najbardziej w porządku. Problem pojawia się, kiedy temperatura spada poniżej zera. Silnik długo się rozgrzewa a co za tym idzie wolno nagrzewa wnętrze. No cóż, taka jest cena wysokiej sprawności silnika.
~G_T_K
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
Na ogrzewanie przyjdzie czas. Wentylacja dobra. Szyberdach fajny i o dziwo nie huczy jak demon (jak odsuniemy do pozycji w której automatycznie się zatrzymuje) - no może dmuchawa mogłaby być ciut cichsza na II biegu.
~DzonyBrawo
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
Wszystko ok ... przydałoby sie ogrzewanie przedniej szyby (myslalem ze to mam ale jednak nie :) jest tylko maksymalny nawiew na szybę przednią któremu troche zajmuje odmrożenie szyby.
~Szczery
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
To nie jest mocna strona auta. Klimę trzeba napełniać co 15 tys. W zimie ratuje podgrzewanie przedniej szyby...wentylacja taka sobie..
~juliusz.florek@gmail,com
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
Brak mi podgrzewanych foteli, jak miałem w Mondeo, klima i ogrzewanie "zaskakują" szybko i niedoceniane przez innych ogrzewanie przedniej szyby
~maugus@op.pl
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
klimatyzacja ręczna szybko chłodzi niemałe wnętrze, ogrzewanie w dieslach dużo wolniejsze od benzyniaka, trzeba się przyzwyczaić.
~Prawnik wawa
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
Klimatyzacja dwustrefowa, bardzo ok. Nie będę się rozpisywał daję pieć gwiadek. Nawiew i wentylacja samochodu bez zarzutu.
~itk
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
Ocena dobra. Fajna opcja rozmrażania przedniej szyby. Jeśli ktoś ma czas, nie trzeba drapać szyb zimową porą.
~andrzej
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
trzeba tylko regularnie wymieniać filtry i wszystko jest OK ,mam ogrzewanie przedniej szyby -super sprawa
~mlody03@o2.pl
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
Ogrzewana elektrycznie przednia szyba to jest jednak wynalazek! Ale i bez tego nie jest źle.
Ford Focus II Focus C-Max