Lista ocen Ford Focus II Focus C-Max 1.8 TDCi 116KM 85kW 2003-2009 (7) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adig
Focus C-Max 1.8 TDCi 116KM 85kW
Przy dieslu nie ma co cudować. Nie da się ukryć, że silnik słychać mocno, zwłaszcza w górnych rejestrach. Słychać też szumy opon i powietrza. Przy tym standardzie auta chyba powinno być lepiej. Katastrofa to jakość plastików i wykładzin, które skrzypią i stukają niemiłosiernie nawet jeśli brać pod uwagę przebieg auta. To mój trzeci Ford z rodziny Focusa i muszę powiedzieć, że najmocniej pod tym względem drażni mnie właśnie C-Max. Najlepszy był...
~Troq
Focus C-Max 1.8 TDCi 116KM 85kW
Wyciszenie przeciętne. Mogłoby być lepiej. Winy silnika w tym tylko trochę. Słychać świst wiatru o szum opon. Trzeba tez uważać przy otwieraniu tylnych okien bocznych przy dużych prędkościach bo czasem dochodzi do nieprzyjemnego furkotania.
~mjagalski@warszawa.wzmiuw.gov.pl
Focus C-Max 1.8 TDCi 116KM 85kW
Radio w samochodzie slychać bez zakłóceń w każdym miejscu samochodu przy minimalnej głośności. Nawet wiezieni kierowcy nie wiedzą, że jechali samochodem z silnikiem disla.
~Rafał
Focus C-Max 1.8 TDCi 116KM 85kW
kle kle kle słychać tylko na początku później tylko na mocno dziurawej drodze słychać zawieszenie no i przy 130 i więcej szum wiatru jest zauważalny
~lodan77
Focus C-Max 1.8 TDCi 116KM 85kW
po przesiadce z dwulitrowej benzyny od razu się zwraca uwagę, że jedziemy dieslem, ale mimo to nie ma tragedii
~krzysiogrubasek
Focus C-Max 1.8 TDCi 116KM 85kW
Przy wyższych obrotach trochę hałasu przenosi się do kabiny ale mi osobiście to nie przeszkadza. Plastiki jak na razie nie \"grają\"
~Fanki
Focus C-Max 1.8 TDCi 116KM 85kW
troche szumi ale nie jest zle
Ford Focus II Focus C-Max