Lista ocen Ford Focus II Hatchback 3d (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~foxx76
Hatchback 3d 2.5 Duratec ST 225KM 165kW
ST trzyma cenę. Z jednej strony jest "o niebo" lepszy od standardowego Focusa i jest warty wyższej ceny, bo mocno się rożni od zwykłego. Z drugiej strony układ napędowy, rdza i jakieś drobne usterki potrafią zabrać sporo pieniędzy.
~Baniol4
Hatchback 3d 1.4 Duratec 80KM 59kW
Cenowo ten samochód się jak najbardziej opłaca. Miałem do wyboru jeszcze Dacia Sandero, ale sądzę że podjąłem dobrą decyzje wybierając ten samochód. Jakościowo samochód też wychodzi bardzo dobrze. Dostajemy dobrze wykonany samochód.
~Hubert
Hatchback 3d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
W tych pieniądzach trafiłem dobrze wyposażony model, w bardzo dobrym stanie. Wnętrze trochę plastikowe, ale bardzo dobrze znosi próbę czasu.
~Carolekkx3
Hatchback 3d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Tanie auto jak na swoj młody wiek. Kupilem 6 latka za mega śmieszne pieniądze liczac się z tym ze kilka rzeczy było do zrobienia .
~wiklina
Hatchback 3d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Jakość adekwatna do ceny. Dostajemy niewiele, choć to co niezbędne jest na pokładzie w ładnej oprawie za rozsądną monetę.
~poorbleedingme
Hatchback 3d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Trudno oceniać w przypadku kilkunastoletniego auta. Wiedziałem za co płacę przy jego zakupie ;)
~wklima
Hatchback 3d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Nie mam porównania. Stilo, Corolla i Astra też się raczej nie psuły i miały podobną jakość.
~Piotr
Hatchback 3d 2.5 Duratec RS 305KM 224kW
Jedyne znane mi auto z ostatnich lat które drożało po wyprowadzeniu z salonu (o ok.20tys)
~Piotr
Hatchback 3d 2.5 Duratec RS 305KM 224kW
~Rafał
Hatchback 3d 2.0 Duratec 145KM 107kW
Jakość materiałów satysfakcjonujące. Cena niskie a jakość wykonania bardzo wysoka.
Ford Focus II Hatchback 3d