Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW 2005-2011 (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~EntuzjastaFocusa
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Jak na auto klasy kompaktowej jest wystarczająco dużo. Wcześniej jeździłem Fordem Mondeo i niewątpliwie było więcej, ale to nie ta sama klasa. Mam 180 cm, za mną osoba dorosła może dość komfortowo podróżować.
~klu
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
jezdze sam wiec wystarcza miejsca dla kierowcy ale mimo ze jestem nie wielkiej postury lubie siedziec wygodnie w aucie (nie na wiewiorke jak wielu kierowcow) wiec pozostaje za mna nie wiele miejsca na pasazera
~radosław
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Samochód z zewnątrz wygląda na duży masywny w środku przestrzeń na nogi w miare jeśli chodzi o w szerz to muszą siedzieć z tyłu 3 chuderlaki żeby w miarę komfortowo podrózować
~neon2909@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Trochę mało miejsca na nogi dla pasażerów tylnej kanapy. Ale to kompakt, nie ma co wybrzydzać. Bagażnik obszerny, fotele wygodne choć fotel kierowcy wykazuje luzy na siedzisku.
~b_adamek
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Wyjątkowo przestronny. Szerokość na wysokosci ramion z tyłu niespotykana w innych modelach tego segmentu, nie wspominając już o najnowszym focusie
~Focus
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Byłem zdziwiony że w hondzie civic (rakieta) jest w środku wygodniej i więcej miejsca. Ford z przodu ok, ale dla pasażerów za dużo miejsca nie ma.
~patria
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Tu jest naprawde spoko sporo możliwości ustwienia problemem może być dla osób 190 cm siedzenie z tyłu albo nogi albo głowa ucierpią...
~Artpe
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
troszkę mogłobyć więcej miejsca z tyłu na nogi, za moim fotelem zostaje może góra 25 cm... Bagażnik spory i regularny.
~kriskrik
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Siedzacy na tylnej kanapie moga miec malo miejsca na nogi jesli kierowca chce siedziec wygodnie.
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
5,4
~Darek
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
dla kierowcy wystarczająco dużo miejsca a dla pasażerów nie za dużo i nie za mało
Ford Focus II Hatchback 5d