Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW 2005-2011 (29) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zjk@op.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Hondy maja dobre skrzynie, ale tu jest lepiej wiec 5. Krotkie i pewne skoki skrzyni, latwe przelaczanie i dodatkowo dobra praca sprzegla. Mozliwa bardzo plynna i lagodna zmiana biegow lub szybka i ostra.
~b_adamek
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Nie jestem specjalistą, wg. mnie ok, chociaż jedna wada jaką zauważyłem to czasami haczy i trudno wrzucic wsteczny. Może to kwestia już jakiegoś jej zużycia?
~podpisywacz
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Mogłoby być trochę lepiej, czasem wypadała jedynka. Skrzynia nie jest super precyzyjna a skoki lewarka są długie jak w dostawczaku.
~radosław
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
przez cały czas nie odczułem żadnych problemów ze skrzynią czasem wsteczny chrupnie ale to ponoć w każdym tak jest
~klu
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
fatalna, jedzielem fabia wczesniej i mogliby sie duzo nauczyc od skody jedynka zle wchodzi reszta biegow tez jak w Mercu Vito
~Focus
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Działa dobrze i precyzyjnie, z jednym ale - podczas większych mrozów trzeba użyć siły przy wbijaniu biegów.
~neon2909@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Pracuje "książkowo". Idealnie dobrany skok skrzyni. Biegi "wchodzą" intuicyjnie bez oporów i zgrzytów.
~novy1982
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
może być, trzeba się przyzwyczaić, biegi czasami wchodzą dosyć ciężko
~Artpe
ogólnie bardzo precyzyjna, czasami tylko ciężej wchodzi 3 i 4 bieg,