Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW 2005-2011 (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~EntuzjastaFocusa
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Bardzo długo analizowałem rynek i z otwartą przyłbicą mogę powiedzieć, że w tej klasie nie ma lepszego samochodu w relacji stosunek jakość/ cena. Za 25 000 zł kupiłem samochód z pełną książką serwisową, prowadzoną do końca, z bardzo ekonomicznym silnikiem, dobrze wyposażony- 6x Airbag, ESP, czujniki parkowania- nic więcej do jazdy nie potrzeba. Moim zdaniem ten model w środku wygląda lepiej od tej nowszej plastikowej wersji MK3
~Szymon
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
tu focus bije na głowę konkurentów. konia z rzędem temu kto pokaże mi tak dobrze wykonane auto z podobnymi silnikami zwłaszcza z dieslami za takie pieniądze. poza tym focus wygrywa w większości testów porównawczych więc nie jest to lipna taniocha tylko dobrej jakości auto za raozsądne pieniądze. polecam diesle
~zjk@op.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Kupowane jako uzywane ma jeden z najlepszych stosonkow cena/jakosc na rynku. Podobnie awaryjne i jezdzace jak Golf V(focus ma troche bardziej sportowy charakter, a golf komfortowy), za nizsza cene. Z diesli focusa najsolidniejsze sa 1,6
~winner1970
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Dobra klimatyzacja ( manualna ) zawieszenie super dobra cena forda moim kolejnym samochodem bedzie ford szkoda że wszystkie maja FDP
~MICHAŁ
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
za tą kasę nie wymagam więcej miało być oszczędnie i jest miało byś do 14000zł jest, miał być 2005r i też jest :)
~neon2909@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Super auto. Nie zamienił bym go na żadnego "pancervagena". Super osiągi i ESP w standardzie. Polecam wszystkim.
~grgbystronixc@interia.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
W tej cenie mogłem kupić Hyundaia I30 a o 3 tyś taniej Kia Ceed. Niestety po jazdach testowych ford bije na głowę te marki.
~Artpe
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Cena do zniesienia,chociaż zawsze mogła być mniejsza :-)) W wersji FX silver brakuje mi komputera i podłokietnika .....
~kim2@gazeta.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Zaplacilem za niego 65.280zł - wczesniej mialem fabie i megane.Za taka cene spodziewalem sie czegos wiecej!
~Magic
w 4 latku korozja, i widziałem kilkanaście egzemplarzy w podobnym stanie