Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW 2005-2011 (30) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zjk@op.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Zawieszenie sztywne, bardzo pewne, a przy tym wystarczajaco komfortowe. Uklad kierowniczy to rewelacja - bardzo precyzyjny, besposredni, idealnie wywazony. Po przesiadce z niektorych samochodow moze wydawac sie na poczatku, ze pracuje zbyt ciezko, ale po paru km stwierdzasz, ze to wlasnie inne pracuja zbyt lekko, a ten jest w sam raz. Mam kola 15 cali, a wydaje mi sie, ze 16 bylyby idealne na nasze drogi.
~Focus
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Najmocniejsza strona tego auta, mam porównanie do astry 3 i hondy civic (rakiety). W oplu zawieszenie bardzo twarde, czuć każdą dziurę, jakby się miało koło urwać, honda dobrze się trzyma drogi ale też czuć dziury. W fordzie jest o klasę lepiej, auto trzyma się drogi całkiem nieźle, nie buja zbytnio, za to dziury w środku odczuwalne o wiele mniej. Za to lubię tym autem jeździć.
~wojtas
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Po tym przebiegu jazdy po polsce,do wymiany dolne sworznie,drążki kierownicze i coś co w żadnym innym aucie się chyba nie psuje a w fordzie norma - sprzęgiełko łączące przekładnie kierowniczą z kolumną kierowniczą.
~klu
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
najmocniejsza jego strona, przepieknie sie smiga i przejezdza nierownosci, nie meczy jazda a sporo robie kilomerow wlasciwie mam go 1,5 miesiaca i juz 8tys, nie poczulem sie jeszcze zmeczony przebiegiem dziennym
~EntuzjastaFocusa
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Prowadzi się świetnie, jeżeli ktoś jeździł, jak ja poprzednio też Fordem to się na pewno nie rozczaruje. Dobrze trzyma się drogi, ładnie wchodzi w zakręty nawet przy wyższych prędkościach.
~Szymon
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
pod tym względem przewyższa konkurentów i auta wyższych klas którymi miałem okazję jeździć. zwłaszcza przy duzych prędkościach idealna stabilność i neutralne zachowanie
~patria
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Szczerze wzyscy się zachwycają ale jak dla mnie za twarde poszaleć i tak nie pozwoli seryjny ESP, a jednak dużo bardziej komfortowo jeżdżą francuzy...
~neon2909@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Prowadzenie jest prawdziwą przyjemnością. Samochód prowadzi się jak po sznurku bez względu na szybkość. Jest sztywny a zarazem komfortowy.
~bolek
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Świetnie się prowadzi, istnieje możliwość wyboru siły wspomagania pomiędzy komfort, standard i komfort. Niektórzy nie czują różnicy, ja odczuwam.
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
5,4
~kriskrik
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Super miękkie zawieszenie. Nieraz jezdzac po nierownosciach czulem sie jak na gąbce. Samochod swietnie spisywal sie w zakretach.
Ford Focus II Hatchback 5d