Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW 2004-2011 (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pitt
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Standardowo przycisk klapy bagarznika - 2 razy czyściłem, zepsół się moduł ESP - wymieniłem na nowy używany (koszt 150zł), zwarcie diód w alternatorze (200zł wymiana diód). EGR sam czyszczę. Poza tym tylko eksloatacyjne rzeczy - wymiana amorów, klocków, tarcz przednich. Zaweszene b. trwałe mimo wielowachaczowegoz tyłu.
~atom_no1
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Do tej pory miałem jedynie lekki problem z pedałem gazu - czasem podawał nieprawidłową informacje o położeniu pedału gazu, obiawiało się to chwilowym wyświetleniem komunikatu o usterce układu silnika, czasami również z spadkiem dynamiki
~artur_pietrzak
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Mam auto od roku. Jedynie co się zepsuło to czujnik położenia wału przy 232.000 km. Za 80zł i 45 minut w garażu wymieniłem ten czujnik. Pozostałe rzeczy jak na razie w pełni sprawne. Także nie mam się do czego przyczepić.
~vvoytaz
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Denerwujące są niektóre rzeczy, ewidentne olanie klienta przez producenta. Mam wersję w półskórze a mieszek z dermy i już zepsuty, plastiki tragiczne. Nawet klamki od zewnątrz jakieś dziwne są. Zwarcie w centralnym.
~polo
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
po przejechaniu kilku tysięcy po polskich drogach 5- drzwi zaczęły trzeszczeć na nierównościach. Po wizycie w serwisie i doręceniu dwóch śróbek problem zniknął (oczywiście nieodpłatnie w ramach gwarancji)
~oz
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
nie miałem jeszcze większej awari poza zesunięciem się przewodu powrotu bezyny i zalaniu innych przewodów gdzie przez to auto straciło moc ale po wymianie wężyków wszysko ok
~Bartek
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
plastiki kiepsko spasowane, jakość plastików mi nie przeszkadza tylko to spasowanie, na naszych \"pięknych\" drogach słychać trzeszczenie. Można dostać białej gorączki.
~luzik
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Często przepalają się żarówki, ale ten typ tak podobno ma. Ponadto ostatnio coś się stało z głośnikiem w tylnych drzwiach - wymienione na trochę lepsze
~Marcin
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Nie jest źle. Wnętrze wygląda całkiem fajnie duzo przyejmniej niz w siermiężnym GolfieV - jakość matreiałów mogłaby byc lepsza.
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
6,8
~wat_mechatrona@o2.pl
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
regularnie padają żarówki w przednich reflektorach (światła mijania) - szczególnie w zimę
Ford Focus II Hatchback 5d