Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW 2004-2011 (16) - Widoczność

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pitt
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
W porównaniu do nowszych aut to doskonale - cofanie na tylą szybę wychodzi mi bardzo sprawnie i szybciej niż na lusterka. Słupki nie za grube
~atom_no1
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Widoczność do przodu jest przeciętna, na boki dobra, do tyłu uważam że też dobra ale mam czujniki cofania więc nie skupiam się zbytnio na tym widoku...
~polo
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
mimo grubych słupków z tyłu jest ok. z przodu szybko się człowiek przyzwyczaja (w niektórych samochodac nigdy nie mogłem się przyzwyczaić).
~artur_pietrzak
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Trochę przeszkadzaja grube słupki A ale nie jest to jakiś problem. Tylna szyba duża i dobrze widać. Jest naprawdę nieźle.
~BODZIO
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Tylny słupek ze światłami ogranicza widoczność. Dość spore lusterka jak na takie auto,
~gul66
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Muszę się przyzwyczaić do przyciemnianych szyb z tyłu, czasami wydaje mi się że nic przez nie nie widzę.
~Bartek
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
do przodu i na boki ok, do tyły brak wyczucia odległości, założyłem parktronik i teraz jest ok
~colirzadzi
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
siedzi sie troche jak w bunkrze, ale mi sie to podoba. z widocznoscia nie mam zadnych klopotow.
~Pit
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
brak uwag, jest b.dobrze, nawet duży tylni spoiler nie pogarsza sytuacji.
~wat_mechatrona@o2.pl
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
widoczność nie najgorsza. choć i tak trzeba wyczuć obrys samochodu.
Ford Focus II Hatchback 5d