Lista ocen Ford Focus II Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW 2005-2011 (8) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz_piotrowski
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Chyba najsłabsza strona auta. Posiadam wersję titanium, niby lepiej wyciszoną, silnik też cichszy niż bazowy 1.6, ale i tak jest dosyć głośno w środku. Przy 120 km.h hałas jest akceptowalny, choć wielu powie, że jednak jest dalej głośno. Powyżej tego jazda jest już nieco męcząca na dłuzszym odcinku. U mnie wydech jest już w średnim stanie, co pewnie potęguje jest efekt. jeszcze parę miesięcy i będzie trzeba się nim zająć, liczę, że nieco się...
~baristaFL
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Szukając wersji Titanium X oczekiwałem m.in. większej ciszy podczas większych prędkości.. Fakt wykonanie i poczucie większego luksusu jest znacznie większe jednak hałas jest nadal duży. Dużo za duży powyżej 140km/h rozmowy nie są zbyt komfortowe wewnątrz!
~Adam
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Wcześniej miałem Mondeo i było dużo lepiej. Ale to było auto z wyższej klasy niż Focus. Ale też bez tragedii. W ruchu miejskim OK. Na autostradzie ze względu na skrzynie nie jeźdże szybciej niż 130 km/h więc też znośnie.
~BARISTA
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
W AUCIE TRZESZCZĄ PLASTIKI Z BAGAŻNIKU RANO GDY JEST ZIMNO ORAZ PODCZAS POKONYWANIA SPORYCH NIERÓWNOŚCI NA PIERWSZYM BIEGU.. POZA TYM GŁOŚNY SILNIK PRZY PRĘDKOŚCIACH POWYŻEJ 120KM/H ... TRZEBA BRAĆ POD UWAGĘ MÓJ PRZEBIEG 322TYŚ KM !
~kolofix
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Przy większych prędkościach zaczyna być głośno. Ale to auto raczej miejskie więc do 110 km/h mamy dość duży komfort.
~Maks
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Nie jest to najmocniejsza strona Foki, ale da się przywyknąć. 6 bieg by załatwił sprawę.
~Adam
w miarę, przy predkościach powyżej 130 - zaczyna się głośno