Lista ocen Ford Focus II Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW 2005-2011 (31) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~USS.
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
szokująca sprawa to mocowanie bagażnika na dachu w nowym aucie, mocowania są zalane fabrycznie , czymś w rodzaju plastiku, próby przymocowania bez wydłubania tego czegoś niemożliwe, pomyślcie nowe auto, bagażnik kupiony wakacje człowiek pewny oryginalny bagażnik że wszystko zmontuje przez godzinę a tutaj producent zalewa fabrycznie mocowania bagażnika. Ostrzegam bardzo trudno tę masę wyskrobać z nowego samochodu.
~rdkjkbwsk
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Drobiazgi się nie psują. Spasowane wszystko też jest całkiem ok. Co mi się z głupot zepsuło to stycznik bagażnika od wilgoci - problem ze szczelnością blendy bagażnika. Ale nawet jak to się stanie to można sobie otworzyć bagażnik z kluczyka także ja już nie mam zamiaru tego naprawiać, aż tak mi nie przeszkadza.
~Focusiak
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Kolumny MacPhersona do wymiany przy 90 tys. przebiegu. Świece żarowe + naprawa sterownika po 100 tys. przebiegu. Wymontowanie DPFu - kolejne koszty (oczywiście nikt mi go nie kazał deinstalować, ale wolałem to zrobić, niż stanąć któregoś zimowego dnia na drodze z zapchanym filtrem)...
~A.R
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
bardzo żle pierwsze 2 lata ok pote coraz więcej i więcej ( liczniki padly , sensor , el lusterka, rozrusznik, centralny zamek itp. ) Plastiki piszczą. wycierają się srebne dodatki kolo radia, koszmar.
~tadek
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
prawie 250 tyś po całej polsce jako przedstawiciel- ani jednej najmniejszej awarii- tylko klocki i oleje- nawet zawieszenie jeszcze się nie tłucze- w volkswagenie pewnie już by było 2 razy zmienione.
~maciej
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Przez 235 tys km naprawiłem tylko zawór EGR przy 210 tys km, oraz turbinę przy 190 tys km. Absolutnie nic wiecej poza żarówkami nie było naprawiane
~Maciej
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
drobne problemy z hamulcami (wymiana przednich tarczy) i hałasy z tylu oraz slabo domykające się drzwi i klapa bagażnika - poza tym nic się nie dzieje.
~sebastiane
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Drobne usterki nie sprawiają problemów. Czasem kumaty kierowca sam sobie z nimi poradzi. Sprawy z silnikiem pozostawiłbym fachowcom.
~Paweł M.
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Klamka bagażnika 2 awarie.Podświetlenie tablicy rejestracyjnej.Przepalające się żarówki postojowe i świateł mijania.
~Darek
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
W moim przypadku musiałem wymienić 3 piasty z łożyskami , termostat , wyciek na wałku rozrządu, przegubu .
Ford Focus II Kombi