Lista ocen Ford Focus II Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW 2005-2011 (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Z przodu nie ma problemu, z tyłu jest niewiele miejsca na nogi, ale czego więcej można spodziewać się w tej klasie? Bagażnik w kombi bardzo duży i praktyczny szczególnie jeśli dokupi się pionową roletę pomiędzy siedzeniami a bagażnikiem, można wtedy naprawdę sporo zapakować. Jakość materiałów wykończeniowych jest dość marna, boki drzwi są całe plastikowe, a plastiki są twarde. Może droższe wersje wyposażeniowe są lepsze - mój to tylko trend......
~rdkjkbwsk
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Miłe zaskoczenie. Często jeżdżę w 4 dorosłe osoby na pokładzie plus pies kalibru yorkshire terrier i nikt nie narzeka na miejsce. Zdarza się czasami jechać w 5 osób dorosłych i ta osoba na środku na tylnej kanapie już zaczyna mieć niewygodnie. Jeśli chodzi o kufer to jest bardzo dobrze - potrafiłem przewieźć sofę o wymiarach 1.2x1.5x0.8m i weszła bez większego upychania. Dlatego daję 5, bo to w sumie tylko kompakt, a bardzo praktyczny...
~jarpoz
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Ogólnie trochę lepiej niż Octavia 1. Z przodu wprawdzie nieco gorzej, ale za to z tyłu napewno lepiej. Deska rozdzielcza wprawdzie całkeim ładnie wyprofilowana ale mam wrażenie że jakoś pomniejsza to auto w porównaniu z Octavią I i II.
~sebastiane
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Zarówno jak z przodu i z tyłu siedzi się wygodnie. Z tyłu pojazdu dla zawodnika o 1 m 90cm jest wystarczająco dużo miejsca na nogi. W drodze na Chorwację zmienialiśmy się. Z tyłu można było spokojnie odpocząć.
~Dawid
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Przednie fotele można tak przesunąć do tyłu, że na kanapie praktycznie nie ma miejsca na nogi. Jeśli ktoś myśli o tym samochodzie pod kątem rodziny to myślę że mogłoby być więcej miejsca z tyłu.
~pepe
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Tutaj mogłoby być lepiej. Kierowca owszem ma sporo miejsca pod warunkiem, że nikt za mna nie siedzi, w innym wypadku, robi sie juz troche ciasno, ale tragedi nie ma.
~Siggi
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Mam dziecko które jeździ w foteliku. Żeby nie kopało tylnego fotela trzeba wgnieść się pod schowek. Nie polecam jako rodzinne auto, chyba że wozi sie pieska.
~Piotrek
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Jeżdżę z przodu i jest bardzo wygodnie, zarówno na fotelu kierowcy i pasażera. Z tyłu nie słyszałem, żeby ktoś narzekał, więc nie mogę powiedzieć złego słowa.
~Focusiak
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Focus II oferuje więcej przestrzeni niż nowa Skoda Octavia. Pod tym względem nie ma porównania. Kto wątpi, niech wsiądzie do obu samochodów i się przekona...
~Pablo
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Pozycja kierowcy jest OK - może nawet trochę za wysoko, dobra regulacja kierownicy... Z tyłu miejsca tak średnio - jeśli z przodu mamy wysokiego kierowcę.
Ford Focus II Kombi