Lista ocen Ford Focus II Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW 2005-2011 (32) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rdkjkbwsk
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
To jest to, czego się konkurencja powinna uczyć od Forda. Jakbym miał składać kompakta idealnego to w kategorii układ jezdny Ford zdecydowanie zwycięża. Porównując do Skody Octavii jest zwinny jak gokart (gdzie Skoda to taczka). Ponadto, mimo bardzo fajnego prowadzenia, zestrojenie samochodu jest komforowe i przyjemne (Skoda jest twarda jak sedes).
~pepe
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Prowadzenie to sama przyjemność. Samochód pewnie trzyma się drogi, nie ma żadnych nerwowych zachowań. W mojej wersji mam możliwość regulacji siły wspomagania i świetnie się to sprawdza. Samochód nie daje po sobie odczuć, że jedziemy załadowanym po brzegi kombi.
~Piotrek
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Tutaj jest bardzo przyjemnie. Fajnie wybiera nierówności, nie jest zbyt twardy, nie jest zbyt miękki, ot w sam raz. Mi pasuje. Przy wyższych szybkościach na zakręcie czuję, jak się przykleja do drogi - nie jest to sportowy pojazd, więc tutaj pozytywne zaskoczenie.
~marcys92@hotmal.com
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Wspomaganie elektromechaniczne jest super rozwiązaniem. Nie wiem jak inne fordy ale mój jest jakąś limitowaną sportową edycją i ma oryginalne koła RM 17 na niskoprofilowych oponach. Prowadzi się bardzo pewnie, super trzyma się zakrętów!
~monstermax@o2.pl
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
zawieszenie pewnie trzyma się drogi,tylko nasz wspaniały serwis nie umie go ustawić, dałem za pierwszym razem to mi zaczął ściągać w prawo, a jak dałem na poprawe to na dziurach chce kierownice wyrwać i koła piszczą na zakrętach
~Maciej
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Jak na tą klasę bardzo przyjemnie się prowadzi, choć wyboje dość mocno słychać i czuć w środku. Bardziej w kierunku sportowym niż komfortowym. Dobry na dobre drogi.
~db
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Nic dodać. Jak u Forda Bardzo dobrze. Bardzo bezpieczne: nie buja na koleinach, przy wyższych prętkościach i wietzre bocznym. Zawsze pewnie od 0 do 190 . To jest to
~Db
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Mam wersje sport. Pewnie trzyma sie drogi, nie buja na zakrętach, na poprzecznych nieruwnościach słychać pracę zawieszenia , lecz nie przeności na kabinę uciążliwych drgań.
~trawiszon86
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Rewelacyjny układ jezdny. Mam wersję kombi, a prowadzi się jak auto sportowe. Rzeczywiście jest dość twardo, ale takie zestrojenie mi odpowiada.
~vagus@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Mam FX Gold - teraz Ford sprzrzedaje to jako FX Platinium - ciut inne nastawy - przyklejony do drogi. Nie raz ratował mi tyłek...
Ford Focus II Kombi