Lista ocen Ford Focus II Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW 2005-2011 (45) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~imiel11
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Za pieniądze które dałem za focusa kupiłbym octavię może z 2007r z 1,9 tdi - aaa tak na marginesie jeśli niektórzy nie wiedzą. silniki 1,9 tdi skończyły się w 2007r później wprowadzili nową odmianę 1,9 tdi BXE która jest bardzo słaba i wycierają się w niej panewki a korbowody wychodzą bokiem. Zdarza się to bardzo często już przed 200 tys. więc 1,9 tdi to tylko do 2007r. Wracając do tematu. naprawdę atrakcyjna cena zważywszy że kupiłem go z...
~Slawek (Szczecin)
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Moje kombi w wersji Platinium z silnikiem 1,8 wg cennika kosztowalo 83.000. Musialem je kupic szybko ale okazalo sie, ze wersja Platinium z tym wyposazeniem i w czarnym kolorze to 3 miesiace czekania. Jestem ze Szczecina, rozeslalem zapytania do dealerow Poznan, Wroclaw, Gdansk i Warszawa - nie mieli. Katowice wydawaly mi sie za daleko, ale wlasnie tam mieli dla mnie wymarzone auto za 2 tygodnie! Przy tej okazji przekonalem sie, ile mozna...
~unreal
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Na razie trudno ocenic. Za porównywalne pieniadze moglem kupic porownywalne auta (np. Octavia). Cena wyjsciowa 81tys ale dealer dał mi lacznie ok 6500 upustu. Czyli za 74500 zl kombi, silnik jw., ABS, 6 poduszek, klimatronic 2 strefowy, alufelgi, elektryczne lusterka podgrzewane, el przednie szyby, automatyczne wycieraczki, samosciemniajace sie lusterko, podgrzewana przednia szyba (poza Fordem nikt tego nie ma!), radio + CD Sony i inne bzdety....
~imiel11
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Doskonały - za cenę 5 letniego focusa kupiłbym 3 lata straszą octavię II lub golfa V który lepszy jest tylko w wyciszeniu. A w starszych o 3 lata samochodach zawieszenie całe do roboty i przebiegi przekręcone. Mój focus ma 165 tys kupiony z firmy żony jak miał 150 tys i wymieniłem tylko rozrząd o czym opiszę poniżej. Nic więcej się nie działo. zawieszenie oryginalne. bez luzów. Bardzo wytrzymałe.
~Jk
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Nie mam doświadczenia. Jeżeli zawieszenie wytrzyma 100 tys km to 4 gwiazdki.Wcześniej miałem Lanosa i Golfa i po 100 ty w kazdym zmieniłem tylko amortyzatory. Komfort jak w Golfie IV, ale siedzi się wyżej i przez to lepiej wszystko widać, zwłaszcza na trasie. Jest też wyraźnie przestronniejszy. Ogólnie bez emocji, auto jak auto (szkoda , że na "F").
~te0fanes
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Wiele mankamentów w moim egzemplarzu wynikało zapewne z jego poflotowej przeszłości, ale wciąż uważam, że jest to bardzo solidne auto, którego utrzymanie nie rujnuje. Gdybym wybierał podobny samochód poświęciłbym jednak więcej czasu na znalezienie egzemplarza z innym silnikiem i potencjalnie bogatszym wyposażeniem niż Trend
~sdm6777
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Focusy są tanie więc mają dobry stosunek jakości do ceny. Osobom, które szukają takiego auta polecam rozglądać się za bogatszymi wersjami typu Ghia/Titanium. Moja miała np grzaną przednią szybę, climatronic, podlokietnik z przodu, ale nie miała podłokietnika z tyłu, lampki na tylną kanapę, czujników cofania, kiepskie radio 6000CD
~JJ
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Kupilem 3-letni uzywany pojazd z polskiego salonu, z udokumentowana przeszloscia, serwisowany regularnie, za 35 tysiecy z przedluzona na dwa lata gwarancja, ktorej koszt juz mi sie zwrocil po naprawie przegubu. Pojezdze do konca gwarancji ze spokojna glowa i zmienie, tym razem na nowy - prawdopodobnie rowniez Focus.
~Konrad
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. Jest to jedno z tańszych używanych aut, a jego jakość jest naprawdę dobra. Trzeba jednak mieć świadomość, że na użytkownika mogą czekać niemiłe niespodzianki dodane przez producenta po face liftingu.
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
6,4
~maro
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Kupiłem wersję kombi Gold X za 70tys. z dieslem i bogatym wyposażeniem. W tej cenie można było dostać tylko Kia Ceed 1 generacji lub Seata Toledo 1,9TDI. Oba te auta Ford bił na głowę. Inne auta (Opel, VW itp.) wychodziły dużo drożej.
Ford Focus II Kombi