Lista ocen Ford Focus II Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW 2004-2011 (21) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~olowiany
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Poważną usterką można nazwać małe, ale jednak denerwujące ślady korozji. U dołu klapy bagażnika i przy tylnym błotniku. To samochód tylko 5-cio letni! Wprawdzie rdzewienie tego Focusa to "mały pikuś" w porównaniu ze rdzą zjadającą drzwi i klapy Focusa 1 edycji /mam na myśli roczniki 99-00/, ale jest to irytujące. Inne naprawy jak: klocki, el. zawieszenia, łożyska są naprawami wynikającymi z eksploatacji i nie są częste. Tylko 3...
~llaszczewski@op.pl
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
zero problemów przy przebiegu około 98000km Pewnie po zimie będzie trzeba coś w zawieszeniu wymienić ale trudno mówić o awariach - to zużycie. Tylko czynności serwisowe. Nie zauważyłem jakichkolwiek problemów na jakie narzekają czasem ludzie - dpf, \"dwumas\" i inne zawiłości typowe dla diesla w doskonałym stanie.
~hand_bud@interia.pl
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Serwis tak zwany autoryzowany jest wręcz fatalny ,ostatnio w Radomiu chciałem wymienić baterie w pilocie i kazali mi czekać trzy dni bo nie było elektryka . ostrzegam fokusowiczów przed serwisem Ursyn cars,mechanicy mają po 20 lat i po prostu uczą się naprawiać nasze samochody.
~www
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Jeździ się wspaniale, ale jak coś się zepsuje, człowiek idzie w koszta, płacze i płaci. Dzień kiedy go sprzedałem był jednym z najszczęśliwszych.
~bbbhulk
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Przez rok żadnych usterek ani awarii poza rdzą zrobioną na gwarancji. Nawet DPF nie marudzi. Poprzedni właściciel naprawiał centralny zamek i sprzęgło.
~jaca w.
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Brak przez 2 lata i 45000km. Nawet DPF ani razu nie zastrajkował - kompletnie bezobsługowy (jeszcze do 180000km...)
~Piotr
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
tak jak powyżej Nic. 110 tys i zero nieplanowanych wizyt w serwisie. Nic nie skrzypi nic nie poszczy
~Damian
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Na 220 tyś przebiegu jedynie wycięty DPF i zaślepiony EGR. Reszta bez problemów.
~szary11
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Auto dotąd nie zawiodło. Wtryski, sprzęgło, dwumasa trzymają się.
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
6,1
~paweł
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
auto mam krótko ale póki co nic sie nie dzieje byle tak dalej
Ford Focus II Kombi