Lista ocen Ford Focus II Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW 2004-2011 (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaca w.
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Za używane 2,5 letnie auto z grupy VAG z takim motorem trzeba dać 50% więcej i liczyć na 50% więcej awarii w astrze mamy deskę rozdzielczą z lat 90 i stale psujący się DPF w meganie jest ciaśniej niż w fieście honda jest 100% droższa niż focus toyota to nudne wozidełko z punktu A do B 307 stale musi jeździć do serwisu a w Bravo mamy tylko 1 budę do wyboru Wg. mnie wśród kompaktów Focus II to najlepszy wybór, zwłaszcza jeśli ktoś lubi...
~bbbhulk
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Tu rewelacja. Za golfa 2,0 TDI 140KM w tym wieku musiał bym zapłacić 40-45 tys. A tu za 30 mam bardzo przyzwoite 3,5 letnie auto z pełną historią serwisową i z świetnym silnikiem oraz zawieszeniem. A na temat jakości 2,0tdi można poczytać w internecie. Rożnica w jakości i wyglądzie wg mnie nie jest warta tych kilkunastu tysięcy złotych.
~olowiany
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Wiele marek sprawdziłem, testowałem, oglądałem, ale zawsze Ford wychodzi najtaniej. może z wyjątkiem koreańskich wynalazków. Ale im ciężko dojść do uznanych marek. może też Fiat byłby tańszy, ale nie ma nic co by można było porównać do Focusa czy Mondeo.
~paweł
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
auto z 2005r z super wyposażeniem za 17,5 tys.zł to moim zdaniem dobry wybor tym bardziej ze w tej cenie mogłbym ewentualnie kupic starego vw z niewiadomym przebiegiem i nudnym środkiem
~meblofan@tlen.pl
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Auto używane jest tanie, także polecam. BMW i passaty są o wiele droższe, co nie znaczy, że lepsze, bo w tej chwili wszystkie nowe auta, są na jedno kopyto i różnią się tylko znaczkami.
~hand_bud@interia.pl
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
za nowy samochód zapłaciłem 82500zł po trzech latach wartosć ok 45000 zł to boli,no i serwis klocki hamulcowe przód z wymianą 360 zł +tarcze 280 za sztukę to porównywalne do serwisu merca.
~Teskan
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Auto dość drogie jak każde inne w tej klasie przy takim silniku. Czasem lepiej dopłacić np. do Volvo V40 i mieć bardziej prestiżowe auto z lepszymi tworzywami we wnętrzu.
~remek73_Zielgóra
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Udało mi sie kupic samochód z tym silnikiem za mniej niż 70 tys zł. Uważam że jest to "poprawna" cena w stosunku do tego co za nią otrzymałem
~szary11
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
To jest wg mnie największa zaleta fordów. Cena jaką płaci się za auto jest adekwatna do tego co się otrzymuje.
~llaszczewski@op.pl
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
kosztuje relatywnie mało w stosunku do konkurencji a niczym nie ustępuje innym samochodom a kilka cech ma na doskonałym poziomie.
Ford Focus II Kombi