Lista ocen Ford Focus II (14)

~Baniol4
Hatchback 3d 1.4 Duratec 80KM 59kW
Samochód kupiłem w celach służbowych i dalekich wyjazdów. Po 2 latach mogę spokojnie powiedzieć że spełnił moje oczekiwania. Co prawda, silnik jest słaby jak na takie auto, ale musiałem decyzje o zakupie podjąć nagle i trafiło na ten model. Nie zawiodłem się. Jest spokojny, dobrze się prowadzi, kiedy trzeba to potrafi dać kopa (ale bez szaleństw). Nad morze na wyjazd służbowy dojechałem z południa na jednym tankowaniu i jeszcze zostało na...
~Zielony Kierowca
Hatchback 5d 1.4 Duratec 80KM 59kW
W sumie nie ma co komentować. Auto jest bardzo dobre. Sprawdza się w trasie. Miejsca jest wystarczająco dużo, nawet jak jedzie w aucie 5 osób. Polecam z całego serca.
~paryx@gazeta.pl
Hatchback 5d 1.4 Duratec 80KM 59kW
Co tu powiedziec - idealny kompakt, moze nie tak rzucajacy sie w oczy jak C4 czy nowa Civic. W przeciewienstwie do citroena jednak zdecydowanie bardziej niezawodny i tanszy w ekspluatacji, a i znacznie obszerniejszy od Hondy. Nastepnym moim samochodem bedzie kolejna wersja forda focusa...
~Maciek
Hatchback 5d 1.4 Duratec 80KM 59kW
znakomity kompakt. jedyne zastrzeżenie to jak na moj gust słaby silnik i spalanie. ale można przecież wybrac mocniejsza jednostke napędową.
3,7
~Eltrudnynick
Hatchback 5d 1.4 Duratec 80KM 59kW
Miejsce, układ jezdny i bezpieczeństwo na plus. Minus to głośność i drobiazgi. Silnika nie oceniam bo niemam ;)
~Tomek13
Hatchback 5d 1.4 Duratec 80KM 59kW
Wahałem się przy kupnie z silnikiem 1,4 ale ponieważ cena była dość okazyjna zaryzykowałem (nawet nie byłem na jeździe próbnej). Jestem pod wrażeniem dynamiki przy tak małej mocy. Jęździłem niedawno Grande Punto z silnikiem 1,4 - niby lżejszy od Focusa ale moze się schować. A co najważniejsze moja trzydrzwiówka wygląda jak rasowe coupe. Nic złego o tym aucie nie mogę powiedzieć. Mam nadzieję że dwójka jest podobnie niezawodna jak jedynka.
~kaba55
Hatchback 5d 1.4 Duratec 80KM 59kW
Zbyt krótko go mam (dwa tygodnie), ale na razie jestem z niego zadowolony.
~Sawa
Hatchback 5d 1.4 Duratec 80KM 59kW
Ładny, dobrzesie prowadzi w zakrętach, żadnych poważnych awarii, duzy komfort jazfy i prowadzenia
~maks34
Sedan 1.4 Duratec 80KM 59kW
do przodu średnia- lusterko wsteczne pogarsza widoczność z prawej strony, trudnośc w regulacji fotel-lusterko, (mam 185 cm wzrostu) (Widoczność)
~Michał
Kombi 1.4 Duratec 80KM 59kW
Auto całkiem duże , wygodne , mam octavie 1 kombi i ford jest wyższy i szerszy , całkiem nieżle wyciszony ale ten silnik 1,4 benzyna troche słaby , własnie nawaliła maglownica , auto ma 16 lat więc czego tu wymagać , pozdrawiam