Lista ocen Ford Focus II Sedan (26) - Ergonomia

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~freddyl
Sedan 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
NAPISZE TU COŚ WIELKIMI LITERAMI. JAK TO MOŻLIWE BY W SAMOCHODZIE ZA 70 TYS MIĘDZY LUSTERKIEM WSTECZNYM A PODSUFITKĄ WISIAŁ NICZYM NIE OSŁONIĘTY KABEL ŚREDNICY 7 MM. (LUSTERKO FOTOCHROM) SKANDAL JESZCZE RAZ SKANDAL. TO FORDA NIE STAĆ NA MASKOWNICĘ ZA 0,50 ZŁ . TO JA MU FUNDĘ DO WSZYSTKICH FOCUS`ÓW (Z TYMI LYSTERKAMI) I CHYBA ZNACZNIE NIE ODCZUJĘ NA KIESZENI. A co do reszty to może tylko podłokietnik troszeczkę z nisko ale nie jest to...
~lukasz2891@wp.pl
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Do mojej maksymalnej noty muszę dodać dwa małe minusy. Pierwszy to zbyt duża przystawka regulacji Radia przy kierownicy - czasami myli mi się z kierunkowskazem. Drugi to nieergonomicznie umieszczony przełącznik komputera pokładowego. Mam długie palce, ale żeby go przełączyć to nawet \"Człowiek GUMA\" by miał problemy ;)
~M
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Wszystko w zasiegu rak kierowcy. Genialnym rozwiazaniem jest sterowanie radiem zza kierownicy takim pilotem (fabrycznie chyba do kazdego fordowskiego radia). Klime obsluguje sie rowniez intuicyjnie i bez odrywania wzroku od drogi (2 stref. automat. klima)
~kap
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
Wszystko na swoim miejscu, wygodna obsługa komputera oraz pozostałych funkcji. W sedanie BRAK rączki w klapie bagażnika do jej zamykania. W przypadku brudnego samochodu zawsze ubrudzimy sobie ręce
~jacuś
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Wszystko na swoim miejscu. Drazni nieco wciskany spryskiwacz przy drązku wycieraczek. Jak sie ręka omsknie przy drążku wycieraczek to mozna sobie włączyć program "super szybki"
~anipul
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
wszystko na swoim miejscu można działać intuicyjnie, śmieszny schowek z przodu po lewj stronie kierownicy wszystko z niego wypada przy przyspieszaniu
~anipul
~sor
Sedan 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Jestem zadowolony. Wszystko co trzeba pod ręką. Zaznaczę tylko, że mam wersję FX Gold.
~Marcin
Sedan 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Nic w aucie nie skrzypi z plastików, są dobrej jakości, wszystko jest na swoim miejscu.
~miki
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Jest tylko jeden schowek, ale trzeba przyznać że pojemny. W wersji Gold jest extra w podłokietniku.
Ford Focus II Sedan