Lista ocen Ford Focus II Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW 2005-2011 (17)

~M
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Silnik jak na 1.6 radzi sobie calkiem dobrze. Szczegolnie mocny jest \"dol\" silnika -w korku mozna jechac nawet na 3-im biegu bez dodawania gazu i auto nie protestuje! Powyżej 3000 obr wyraźnie zyskuje na dynamice, jednakże robi się wtedy dość głośny. Silnik wysokie obroty znosi przyzwoicie -6000obr to nie jest dla niego problem (np przy wyprzedzaniu). W warunkach powolnej spokojnej jazdy spokojnie można go trzymać na obrotach 1500-1800... (Silnik)
~lukasz2891@wp.pl
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Poza Przeciętnym (ale bezusterkowym) silnikiem auto Bardzo udane. Rodzinne, komfortowe, dość ekonomiczne.
3,7
~jacuś
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Samochód wart polecenia. Prowadzenie to czysta przyjemnosc.
~PIOTR KAPUŚCIŃSKI
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
BARDZO UDANE AUTO. PORÓWNUJĄC Z BEZPOŚREDNIĄ KONKURENCJĄ BIJE JĄ NA GŁOWE (PROMOCYJNE CENY I WYPOSAŻENIE !!!!!!!!). JEŻDZI SIĘ TYM ZNAKOMICIE A WIEM CO MÓWIĘ BO KILKA LAT JEŻDZIŁEM BMW 3 I MIMO TO MAM FRAJDĘ. JEDYNY MINUS JAK NA RAZIE TO TROCHE UCIĄŻLIWY HAŁAS SILNIKA ALE DO PRZYZWYCZAJENIA.
~orys@tlen.pl
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
jest nieźle, ale demon prędkości to on nie jest, ale za to pali umiarkowanie (Silnik)
3,5
~miki
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Auto w sumie przeciętne. Niby na liście wyposażenia jest wszystko co najważniejsze, ale irytujące są oszczędności na każdej drobnej rzeczy w tym aucie. Silnik bez wad, ale i bez rewelacji. Słabsze wyciszenie w porównaniu z bezpośrednią konkurencją.
3,5
~basior1@yahoo.com
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
To juz moj piaty Ford od 1991roku(Orion i trzy modele Mondeo) i ten Focus Ghia jest najgorszy jakościowo i najbardziej odbiega od publikowanych o nim informacji Forda,które skłonily mnie do kupienia tego własnie modelu.
~Robert
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Ogólnie silnik naprawdę fajny i godny polecenia do tego modelu - troszeczkę za głośny przy rozpędzaniu (Silnik)
~Naids
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
wszystko ok tylko przy redukcji czasami biegi ciężej wchodzą ale to już kwestia przyzwyczajenia (Skrzynia biegów)
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
8,7
~anipul
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
przyzwoity samochód, lecz zdecydowanie przereklamowany
Ford Focus II Sedan