Lista ocen Ford Focus II Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW 2005-2011 (12) - Widoczność

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Bez zastrzeżen -duze lusterka w ktorych wszystko elegancko widac. Za dodatkowa oplata mozna miec srodkowe lusterko elektrohromatyczne -polecam (samo sie sciemnia noca gdy ktos jadacy za nami nas oslepia) do przodu wszystko widac dobrze (glownie za sparwa waskich bocznych slopkow -np w Grande Punoto nic nie widac w zakrecie przez wielgachne slupy). Do parkowania polecam niefabryczne (ale montowane u Forda) czujniki parkowania -sa precyzyjne...
~lukasz2891@wp.pl
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Do przodu jest bardzo dobra (ogranicza ją według mnie tylko zbyt nisko przymocowane tylne lusterko- jestem jednak dość wysoki więc to może nie być wada dla osób z przeciętnym wzrostem. Do ryłu niestety jest trochę gorzej. Wysoko poprowadzona karoseria bagażnika utrudnia parkowanie tyłem (sedan). Sprawę poprawiają duże lusterka boczne (są świetne).
~Naids
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
niestety jak to w sedanach nie widać gdzie się kończy samochód (niestety brak czujników parkowania) oraz przednie słupki mimo że są wąskie zasłaniają pewną część jezdni
~orys@tlen.pl
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
całkiem ok (jednak daleko mu do ogromnych lusterek VW Mutivana) z wyjątkiem tego co zasłania bagażnik, ale czujnik cofania załatwia sprawę
~jacuś
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Pomaga podnoszenie fotela kierowcy. Widocznosc zadowalajaca. Bardzo dobre lusterka boczne
~Robert
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Mam sedana - wysoki tył i manewrowanie wymaga odrobiny przyzwyczajenia.
~Greg330@tlen.pl
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Jedyny mankamęt to widocznośc przy jęździe do tyłu poz tym jest super
~PIOTR KAPUŚCIŃSKI
WIDOCZNOŚC DOBRA A NAWET BARDZO DOBRA. SZYBKO MOŻNA WYCZUĆ WYMIARY AUTA
~basior1@yahoo.com
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
w sedanie bez zastrzeżeń-bardzo pomagają lusterka
~miki
Brakuje czuników parkowania.