Oceny Ford Focus II

Liczba ocen

Najnowsze oceny Ford Focus II

~Mariusz
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Witam,na wstępie chciałbym zaznaczyć iż nie rozumie opinii ludzików którzy kupują ujeżdzone do granic możliwości auto a potem się wypowiadają.Otóż nie ford ale każda marka da sie we znaki jak jest kupiona a nie odstawiona na złom,potem sie wypowiada.Myślę że mam konkretne podstawy aby się wypowiedziec ponieważ jestem posiadaczem dwóch Focusów w tym silniku rok 2009 hatchback,oraz 2011 combi.Pierwszy kupiony w salonie drugi od pierwszego...
~Mazii
Coupe-Cabriolet 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Samochód który zdecydowanie kupiłbym jeszcze raz, układ jezdny, skrzynia i wszystkie ważniejsze rzeczy działają bez zarzutu, jedyny minus tego auta to komfort po mieście albo po nierównych drogach, czuć wtedy i słychać chodzące minimalnie elementy dachu. Jak każdy bezramkowy samochód ma też minus w postaci wyciszenia przy prędkościach 120+ Zdecydowanie polecam
~Ola
Hatchback 3d 2.0 Duratec 145KM 107kW
Auto bardzo fajne) Idealne dla kobietki, sama używałam trochę, bo przez 3 lata. No i ten czerwony kolor, idealnie wpisuje się w moje gusta czego dowodem jest sesja z nim na moim instagramie @zaskocz.sie
~Michał
Kombi 1.4 Duratec 80KM 59kW
Auto całkiem duże , wygodne , mam octavie 1 kombi i ford jest wyższy i szerszy , całkiem nieżle wyciszony ale ten silnik 1,4 benzyna troche słaby , własnie nawaliła maglownica , auto ma 16 lat więc czego tu wymagać , pozdrawiam
~Alan Sz
Hatchback 5d 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW
Mimo klasy i wieku auta uważam je za naprawdę udane. Jedynymi wadami są stosunkowo wysokie spalanie, sztywność zawieszenia i słabe wyciszenie na trasie. Poza tym jednak jest naprawdę dobre autko warte swojej ceny!
~Alan Sz
Hatchback 5d 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW
~Tibor74
Kombi 1.6 Duratec 100KM 74kW
Gdybym wystawiał ocenę jeszcze kilka miesięcy temu to bym dał max. Samochód użytkowany przeze mnie ponad dwa lata. Kupiony w 2020 za 7tys. Dotychczas jazda po mieście a do pracy zaledwie 6km. W ostatnim czasie zmienia mi się profil pracy przez co zaczynam go użytkować coraz częściej na autostradzie i tutaj wychodzą mankamenty. 110km/h to jego absolutny maks. Tzn pociągnie więcej ale powyżej 110 strasznie się męczy. Bardzo głośny, zwiększa się...
~Rebusik
Kombi 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW
Jezdze od nowosci, poki co nie narzekam, auto spisuje sie mega dobrze w miesce ale i po za miasto mozna smialo wyjechac, bagaznik bardzzooo spory, mozna zapakowac teściową z grabkami ... ogolnie kultura pracy spoko cichy, 125koni mocy w sam raz, bez strachu mozna kogos wyprzedzic, co ostanio robilem to jedynie sworznie i laczniki tak to nic sie nie psuje poki co;-) z czystym sumieniem moge polecic
~Ulu
Kombi 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW
Auto na prawde bardzo fajne, ergonomiczne, fajnie sie siedzi za kierownica (dobra pozycja) bardzo dobry silnik tani w urzymaniu, na lnacuszku rozrzadu, nic tylko wymieniam olej filtry co 20 tysi i jezdze, przejechalem od zakupu juz 90 tys, jezdze 3 lata, spalanie bardzo dobre po miescie smialo 7 litrow na klimie w Wawie (korki) w trasie 5.8 zszedlem, 90km/h do 100 bardzo dobre wyniki. Godny polecnia silnik 1.8 125 KM. Polecam
~Helenka
Kombi 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW
bardzo mile zaskoczenie jezdzilam wczesniej focusem w dieaslu, ale praca benzynki to jest to ;) tutaj 1.8 prosty silnik z 125 kucykami i chociaz nie boje sie wyprzedzic kogos na drodze, albo "uciec" gdzies przed kolizja z nie swojej winy ;) nawet sie fajnie zbiera, pali po miescie 7,5 litra