Lista ocen Ford Focus III Hatchback 5d facelifting (24) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patryk Kozera
Hatchback 5d facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Nad zakupem nowego auta zastanawiałem się od dłuższego czasu, po kilku miesiącach i wielu wizytach w salonach wygrał Ford Focus. Dla czego? Dla tego iż oferował bardzo dużo za przyzwoitą cenę, nowoczesny i dynamiczny silnik który jest o wiele oszczędniejszy niż wolnosąca jednostka, ciekawa stylistyka zewnętrzna przyciągająca uwagę i zainteresowanie (na pewno na długo pozostanie "świeża") i co dla mnie ważne bardzo fajnie...
~TheVoytekBear
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
Jak już pisałem w ocenie ogólnej, nad konfiguratorami różnych marek spędziłem sporo czasu. Przy dobraniu silnika i wyposażenia, które chciałem mieć (biorąc pod uwagę ówczesne rabaty na wyposażenie) nie było lepszej oferty (pomijam fakt, że niektórych elementów wyposażenia inne marki w tej klasie nie oferowały). Oczywiście pomijam azjatycką egzotykę, która i tak w wyższych wersjach silnikowych i wyposażenia wcale tania nie jest. Reasumując: za...
~Kajko
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Bardzo dobra jakość, ale za konkretną cenę. Z moim wyposażeniem Titanium (navi, kamera cofania, czujniki dookoła, dwustrefowa klima, automatyczne parkowanie itp) wyszło lekko ponad 80 k. Za kompakt, który kojarzy się bardziej z repowozem, niż z prestiżem. No nie wiem, Podobny Golf o 20k droższy, a podobno głośniejszy. Ale zabawy z liderami klasy to nie są tanie rzeczy.
~budzian2
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Uważam, że za samochód w tej wersji silnikowo-wyposażeniowej za trochę ponad 70 tys. brutto to bardzo dobra cena. Rocznik 2015, silnik 1.5 150 km Ecoboost, wersja Trend Sport + trochę pakietów - felgi 17", przyciemniane szyby (bardzo praktyczne), piękny kolor Candy Red, itd.,oprócz nawigacji, automatycznego parkowania, czujników parkowania (jest kamera)
~etyk 1956
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Ford focus w zamyśle producenta ma zapewne być solidnym samochodem dla przeciętnego klienta. W Polsce na pewno jest samochodem przeciętnym, poprzez cenę aspirującym do wyższej półki. Za cenę wersji titanium przeciętny klient oczekiwałby wyższego standardu np. tapicerki. Stosowany zgrzebny materiał obiciowy czy plastikowe uchwyty drzwiowe to porażka.
~Karllos
Hatchback 5d facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Za auto po sporych negocjacjach i rabatach zapłaciłem 70 tyś zł... kupione na firmę więc po wrzuceniu zysków podatkowych jestem bardzo zadowolony ... myślę, że na chwilę obecną focus będzie stanowił dużą konkurencję dla mazdy 3 (bo to autko też brałem pod uwage)...
~Maciej
Hatchback 5d facelifting 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Zdecydowanie najlepsze auto jakie miałem w kategorii jakość/cena. Jeździłem nowszymi i droższymi, jeździłem starymi trupami, tanimi w naprawię. A jednak uważam, że tutaj można dostać najwięcej za niewygórowaną cenę.
~tomas38
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Najlepszy stosunek jakości do ceny w tej klasie. Focus wygrał z Peugeot 308 (nie podobało mi się wnętrze) i z Toyotą Auris (hybryda dobra do miasta ale w trasie pali tyle co Focus)
~Janus
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
plastiki i montaż zarówno konsoli środkowej i słupków trzeszczy na nierównościach, a także pod ręka. Poprzedni ford też trzeszczał więc zdążyłem się przyzwyczaić
Dziennik kosztów dla Ford Focus III Hatchback 5d facelifting
5,6
~Maciej
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Po obejrzeniu wszystkich aut na polskim rynku ord jest najlepszym wyborem. Miałem kupić V40 jednak cena forda przemówiła do rozsądku. Za ponad 25 tys ma się prawie to samo
Ford Focus III Hatchback 5d facelifting