Ocena kierowcy - Ford Focus III Hatchback 5d facelifting

focus, 7 lat temu
Silnik 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Rok produkcji 2016
Ford Focus III Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW 2014-2018 - Oceń swoje auto
Silnik : żyje od samego dołu
bardzo fajne auto, wróciłem do focusa po kilkuletniej przerwie i myślę, że to dobra decyzja
moc od najniższych obrotów, praktycznie auto ciągnie od 1500 obrotów. nie ma potrzeby wdeptywania pedału gazu. auto reaguje na najdelikatniejsze muśnięcie pedału gazu
na 6 przyspieszam od niskich obrotów i auto idzie. to faktycznie bieg do jazdy a nie do utrzymywania prędkości
focus to focus - dodatkowo duże 17 calowe koła powodują, że auto świetnie się prowadzi
jak to hatchbackach, ale jest dobrze
wszystko na swoim miejscu, fajny duży wyświetlacz dotykowy na centralnej konsoli.
grzeje, chłopdzi - brakuje może tylko nawiewu z konsoli (podłokietnika) na tylne siedzenia
focus II fl, którym jeździłem kiedyś miał chyba trochę więcej miejsca.
auto bardzo ciche,
wciskając pedał gazu w podłogę trzeba się liczyć z dużym spalaniem, jednak po kilku dniach nauki jazdy tym autem da się osiągnąć przyzwoite wyniki, auto w jeździe pól na pół - miasto - trasa spaliło średnio 7 litrów, a jest dopiero na tzw dotarciu, więc może będzie lepiej
75 tyś za wersję titanium. nie wiem czy to bardzo dużo. poprzedni leon był 9 tyś tańszy (diesel)
brak
brak