Lista ocen Ford Focus III Kombi Facelifting (37) - Karoseria

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~emgie
Kombi Facelifting 1.6 TDCi 115KM 85kW
Nadwozie jest ładne. Lakier niestety jest miękki, narażony na zarysowania oraz odpryski (przednia klapa). Powierzchnia bocznych szyb troszkę za mała (szczególnie w tylnej części nadwozia). Największa wada Focusa MK3FL w nadwoziu kombi to bagażnik. Po pierwsze jest niestarannie wykończony, jakość tapicerski , boczków, klapek od malutkich schowków z boku jest zła i nie przystaje do współczesnego auta klasy kompakt. Sam bagażnik średniej...
~Patryk WLKP
Kombi Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Poprzednio miałem Focusa MK2 po lifcie z 2010 roku. Gdy auto miało 6 lat już mocno było widać rdzę na tylnych błotnikach. Pomimo, że był garażowany. W tym modelu na razie nie zauważyłem aby gdzieś pokazywała się rdza. Ale profilaktycznie zakonserwowałem profile zamknięte gorącym woskiem. Może to coś da a na pewno nie zaszkodzi.
~Paweł
Kombi Facelifting 1.5 TDCi 120KM 88kW
Ślady po uderzeniach kamieni na przednim zderzaku czy drzwiach spowodowane uderzeniami przez innych kierowców manifestują się dosyć sporymi ( średnica 3-5 mm) odpryskami zewnętrznej warstwy lakieru. Brak jakichkolwiek oznak korozji, samoistnych odprysków.
~Grzesiek
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Niestety nie wziąłem lakieru metalicznego, a lakier fabryczny jest bardzo kiepski. Widać na nim każdą nawet najmniejszą rysę. Dodatkowo ma skłonności do rysowania, więc jeżeli macie możliwość wzięcia koloru metalicznego będzie to dobry wybór.
~mefju
Kombi Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Miękki lakier podatny na zarysowania w wersji czerwono czarnej. Poprzedni właściciel nie dopłacił do metalicznego co według ludzi zajmujących się auto detailingiem było błędem, gdyż zwykły jest gorszej jakości.
~Jacek
Kombi Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Lakier specjalny mica blach - bardzo mięki i podatny na zarysowania no i bardzo, ale to bardzo trzeba uważać na ptasie odchody Od razi trzeba zmywać. Dzień nieuwagi plus słońce i na dachu mam już plamy niedousunięcia.
~Mateusz
Kombi Facelifting 1.5 TDCi 120KM 88kW
Tragedia. Wizualnie może się podobać, ale konstrukcja lusterek powoduje takie zawirowanie powietrza, że cała woda i brud trafiają na lusterka. Efektem jest to, że co 200km trzeba je przecierać, bo zwyczajnie nic w nich nie widać.
~zenobiuszek
Kombi Facelifting 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
wszystko jak najlepiej! automatyczne ochraniacze krawędzi drzwi rewelacja zwłaszcza w mieście! Światła do jazdy dziennej mogły by być dłuższe czyli na cały reflektor. Tył nadwozia mógłby być troszkę niżej.
~bidzej
Kombi Facelifting 1.0 EcoBoost 140KM 103kW
III generacja miała w 2017 roku swoje lata, a jednak Fordowi udało się liftingiem wyciągnąć z niej sporo uroku. Ilość miejsca wewnątrz bardzo przyzwoita, tak samo w bagażniku.
~Marcin S.
Kombi Facelifting 1.5 TDCi 120KM 88kW
Niestety pojawiają się odpryski lakieru na nadkolach, a to idealne miejsce do powstania potencjalnego ogniska rdzy.
Ford Focus III Kombi Facelifting