Lista ocen Ford Focus III Kombi Facelifting (39) - Widoczność

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sheriff
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Trochę przeszkadzają przednie słupki w widoczności na boki - zwłaszcza na prawo. Podobnie zagłówek siedzenia pasażera jeśli chcę zrobić choć trochę więcej miejsca dla dziecka z tyłu. Słupki są dość szerokie i pod mocnym skosem. Mnie to nieco denerwuje. Poza tym OK, lusterka wystarczająco duże. Przednia szyba jest podgrzewana. Jeśli sobie to przypomnisz to zobaczysz siatkę grzałki w przedniej szybie. Bardzo tego nie lubię, jeśli jednak o tym...
~Patryk WLKP
Kombi Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Dzięki dużej szybie czołowej widoczność do przodu jest bardzo dobra. Problem jest w momencie gdy chcemy wjechać na jakiejś małe rondo. Wtedy trzeba wychylić się trochę do przodu by lepiej widzieć bo słupki A trochę ograniczają widoczność na boki.
~Arti
Kombi Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Dość dobra, ale czujniki parkowania się przydają. Reflektory xenon adaptacyjne - fajna sprawa. Doświetlają zakręty, korygują ustawienie w zależności od prędkości, automatyczne dzienne ledy. Brakuje tylko automatycznego przełączenia z drogowych na mijania.
~Paweł
Kombi Facelifting 1.5 TDCi 120KM 88kW
Szeroki słupek. Wjeżdżając na rondo trzeba się wychylić żeby spojrzeć przez szybę boczna czy na pewno jest pusto, bo nieraz słupek zasłaniał samochody które już były na rondzie. W lusterkach bocznych i tylnym przeciętnie
~Tomasz
Kombi Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Ta widoczność to nie tak do końca wyszła ale nie jest źle. Z przodu są dość obszerne słupki, na szybie całą masa czujników i kamer co trochę utrudnia widoczność i z tyłu mocno obudowana szyba.
~Grzesiek
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Jak dla mnie bardzo dobrze wszystko widać z pozycji kierowcy. Można łatwo wyczuć przód oraz tył. Minimalnie lepszy mógł by być widok przez boczne szyby - jeżeli miał bym się czegoś przyczepić to właśnie tego.
~emgie
Kombi Facelifting 1.6 TDCi 115KM 85kW
Z uwagi na powierzchnię tylnych szyb lekko utrudniona widoczność na boki przy cofaniu. Czujniki cofania wskazane (choć nie niezbędne) podobnie jak kamera z szerokim kątem widzenia
~Tom
Kombi Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Tu jest troszkę gorzej, przeszkadza tunel na szybie, lusterka nieco mijają się z rzeczywistością, idzie się przyzwyczaić ale mogłoby być lepiej.
~Zdzisiek
Kombi Facelifting 1.5 TDCi 120KM 88kW
Jak dla mnie bardzo dobrze. Zarówno do przodu jak i do tyłu. Ja mam kombi i czujniki parkowania zdecydowanie się przydają. Nie narzekam
~Zbyszek
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW
Podgrzewana szyba mogła być mieć większe pole grzania, resztki lodu zbierają się po bokach i utrudniają widoczność, reszta bez zarzutów.
Ford Focus III Kombi Facelifting