Lista ocen Ford Focus III (19)

~Zbyszek
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW
Po przejechaniu 35k w tym 30k na LPG instalacja STAG, wszystko działa bez problemu,
~Tomek
Hatchback 5d facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW
bardzo krótkie biegi wg. komputera piąty bieg już przy 60km/h, wystarczający w trybie miejskim, na dłuższe odcinki dla spokojnych kierowców. Spalanie do 90km/h poniżej 5l, na autostradzie już 7l, ponieważ 60% to miasto to wg. komputera średnia po przejechaniu 12tys. km wynosi 8,1l. (Silnik)
~TSZ
Sedan Facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW
Samochód dla spokojnych kierowców , brak jakichkolwiek awarii, niektóre elementy mogłyby być wykonane lepiej, prędkość do 140 km/h to komfort przy wyższych prędkościach jest już głośno, prędkość max to 182 km/h po prostej. trakcja jak i amortyzacja na wysokim poziomie. Polecam ten samochód lecz trzeba kupić z pewnej ręki.
~Koziel
Sedan Facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW
Ciężko cokolwiek powiedzieć złego - ot, "dobry poprawny samochód". Ma wszystko czego potrzeba, klasyczną linię... momentami taki trochę za spokojny, nieco nijaki... Nie ma jakiś większych wad (poza silnikiem, który jest za słaby), reszta ok. Taki przeciętniak. Ładnie się prezentuje, wygodnie się nim jeździ... Jazda na drogach krajowych jest wygodna, w mieście nawet nawet (choć akurat doskiwera brak czujników parkowania), za to na trasach...
2,4
~exspress
Sedan Facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW
Auto ciężko rozpędzić, więc mogę tylko określić jako głośny. (Układ jezdny)
4,1
~Auror911
Hatchback 5d facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW
taki przeciętniak, na równej drodze faktycznie trochę radości przyniesie (ukł. kier, zawieszenie) na nierównościach już niekoniecznie, cena jakość spoko, duży wybór na rynku jak jest dobry egzemplarz to brać , mnie się udało i jestem zadowolony
~Daniel
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW
samochód godny polecenia, po 16tys nie mam zastrzeżeń, dosyć pakowny i wygodny, obsługa deski intuicyjna, świetne prowadzenie, 105km spokojnie wystarcza do normalnej jazdy, zarówno w mieście jak i na autostradach, bardzo niskie spalanie! średnio 6.8litra na 100km, to bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło gdyż wybierając ten samochód liczyłem sie z średnim spalaniem 8l.
~Maciej
Hatchback 5d facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW
Bardzo solidnie auto . Układ jezdny , zawieszenie to ogromny plus . Silnik wolno ssący benzyna może nie jest zbyt dynamiczny ale jest to prosta praktycznie bez awaryjna konstrukcja .
~Maciej
~Michał
Sedan Facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW
Generalnie fajne auto, ładnie się prezentuje i dobrze prowadzi. Ergonomia na wysokim poziomie i widoczność dobra Zaniżam notę, ponieważ od ponad pół roku walczę z silnikiem - wtryski i wyskakujący błąd powodujący falowanie obrotów i spadek mocy. Cały czas coś - jak nie check engine to jakaś inna usterka. Ogólnie to co mówią to prawda...ford gówno wort. Mechanik ostatnio powiedział, że ten typ tak ma - ma teraz drugi taki sam na warsztacie z...