Lista ocen Ford Focus III (7)

~GregoryF77
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
To już mój trzeci Focus, też z dieslem tym razem 2.0 i 140 KM. Auto udało się kupić z pierwszej ręki i mocno zadbane. Jak to w każdym Focusie komfort jazdy na wysokim poziomie. Wnętrze dużo lepiej wyciszone niż w MK2 z 1,8 tdci. Wykończenie i wyposażenie to zupełnie inna półka niż poprzednie modele i tu na plus. Rozczarowuje widoczność i promień skrętu, tu jest rozpacz. Co do ilości miejsca dla kierowcy i pasażera, jest ok. Nie jest mały i...
~Liton
Sedan 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Nie ma gwizdków i baloników, nie rozpędza się z prędkością geparda porażonego prądem, natomiast jest do bólu niezawodny - jedyne awarie jakie do tej pory miałem to brak płynu do wycieraczek. Przeglądy w ASO sporo kosztują, więcej niż w Niemczech, gdzie go kupiłem z salonu.
~Jarq
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Niezłe auto jako ze mam od nowości nie wiem co powiedzieć bo samochodu nigdy nie testowałem w warunkach ekstremalnych ale tez nigdy mnie nie rozczarował
3,4
~Maciek
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Bardzo małe auto wewnątrz. Samochód jest zaprojektowany dla osoby 160 cm i 60kg wagi. Jest bardzo mało miejsca na nogi. Zwłaszcza na szerokość (naciskając gaz nie raz zahaczyłem o hamulec). Z przodu komfort jazdy średni z tyłu żaden.
~Artur
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Idealnie pracujący silnik dynamiczny niskie koszty utrzymania (Silnik)
~maldo
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
skrzynia czuła i "twarda" troche szarpie. Czasem nie chce wskoczyć wsteczny (podobno typowa przypadłość) (Skrzynia biegów)
~ernest459
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
autkiem sie jeżdzi mega, ford jak zwykle zrobił mega dobry zawias i układ kierowniczy