Lista ocen Ford Focus III ST (12) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
ST 2.0 EcoBoost 250KM 184kW
Na razie wymieniałem tylko tarcze klocki tył ( Rotinger + EBC ) koszt 450 zł Oleje i filtry Man + Liqui Moly koszt z wymianą 450 zł Na razie mogę tylko tyle powiedzieć bo nic więcej w tym aucie nie musiałem robić.
~Paweł
ST 2.0 EcoBoost 250KM 184kW
Jak na tą moc i osiągi - bardzo OK ! Spalanie w granicach 10 litrów w trybie bardzo mieszanym :D Sporo miasta, ale też sporo autostrady, bardzo różnym tempem. Czasami spokojnie a czasami z kapciem w glebie.
Ford Focus III ST