Oceny Ford Focus III

Ford Focus III - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Zawieszenie (148)

2,7
~bzybas
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Tak jak wspomniałem na początku, gdybym miał możliwość, ponownego wyboru auta służbowego, na pewno nie wybrałbym Focusa, tylko Octavię. Żeby była jasność, bardzo lubię samo prowadzenie Focusa MK3. Fajna kierownica (choć znam lepsze), bardzo dobre zawieszenie, bardzo przyzwoita skrzynia biegów, bardzo poprawne osiągi silnika czy ułatwiacze życia jak automatyczne wycieraczki, samościemniające się lusterko, elektryczne szyby i lusterka (z...
~Maciej
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Zawieszenie oraz wyciszenie auta w środku
~Witek
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
Przyklejony do drogi w zakrętach.
~BOB
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Świetnie trzyma się drogi. Niezłe tez hamulce - mimo bębnów z tyłu, auto zatrzymuje się błyskawicznie.
~Kajko
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Niby wiedziałem, że cała branża się podnieca tym zawieszeniem, ale jako były właściciel suvów i vanów trochę nie bardzo rozumiałem w czym rzecz, skąd te ochy i achy. Teraz rozumiem i powiadam - nie kupujcie wysokich aut! :) Kupujcie nie za duże, dopracowane konstrukcje. To przepaść w radości jazdy i niekończący się banan na twarzy!
~Daniel
Kombi Facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW
rewelacja
~tomas38
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Prowadzi się jak po szynie
~kulesz95
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Nie jest tak sportowy jak poprzednicy ale jakość wybierania nierówności jest świetna, a kiedy się chce to można pojechać zakręt szybciej i szybciej, jest podsterowność minimalna, która jest bardzo przewidywalna i w zupełności do opanowania.
~Adam
Kombi Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Polecam. Moim następnym będzie też Ford i również w doładowanej benzynie
~MatN90