Lista ocen Ford Focus IV Hatchback (17) - Widoczność

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Hatchback 1.5 EcoBlue 120KM 88kW
Bardzo dobra widoczność w każdym kierunku. łatwo wyczuć obrys auta. Sprzyja temu także stosunkowo wysoka pozycja za kierownicą. Z drugiej strony wysokie osoby lepiej by się poczuły, gdyby można było bardziej obniżyć fotel kierowcy. Nie, żeby brakowało miejsca nad głową, ale dlatego, że kierownica jest stosunkowo nisko.
~MatN90
Hatchback 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Widoczność jest świetna do przodu i na boki. Do tyłu tak sobie widoczność utrudniają szerokie słupki D, małe lusterka, w mk3 były większe i lepsze. W aucie widać też maskę, co nie jest takie oczywiste w nowych autach, wyczucie auta ułatwiają czujniki parkowania z przodu i z tyłu.
~Gary
Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Dla mnie OK. Widzę przednią maskę i to mi pasuje. Do tyłu trochę gorzej ale jest świetna kamera cofania (trochę się brudzi w deszczu) no i bardzo duży ekran, znacznie lepszy niż widziałem w innych autach
~Krzysztof
Hatchback 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Do tylu trochę mało widac przy cofaniu, czujniki albo (i) kamera obowiązkowa. Dodatkowo mam przyciemniane szyby tylną i boczne tylne, i przy cofaniu w nocy jeszcze mniej widać.
~bidzej
Hatchback 2.0 EcoBlue 150KM 110kW
Widoczność bardzo dobra, duża powierzchnia szyb, duże lusterka. Niestety, brak funkcji automatycznego opuszczania lusterek do parkowania oraz kamer 360 stopni nawet jako opcja.
~Ciziak
Hatchback 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Widoczność lepsza niż w Focusie III generacji. Ponadto kamera cofania i czujniki z przodu i do tyłu pomagają przy manewrowaniu na parkingu.
~Zohan
Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
NI ma problemu. Kształt raczej pudelkowaty wiec widoczność całkiem dobra. manewrowanie ułatwiają systemy w tym kamera cofania
~wiktor_dębiec
Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Dobra. Lusterka nie małe, czujniki parkowania fajnie wspomagają. Lusterko fotochromatyczne rewelacja.
~Andrzej
Hatchback 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Jak w kompakcie, ale kamera i czujniki rekompensują niedogodności.
~Piotr
Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
bardzo dobra, łatwo wyczuć jego gabaryty.
Ford Focus IV Hatchback