Oceny Ford Focus IV Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW 2018-2021

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Focus IV Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW 2018-2021

~wiktor_dębiec
Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Przesiadka z Mondeo mkIV 1,8tdci. Szukaliśmy z żoną kompakta, który by miał dość obszerne wnętrze, był cichy. Na pewno miał być na PB. O ile na wcześniejszą generację przez ciasne wnętrze nie patrzeliśmy i Ford nie był brany pod uwagę, tak po obejrzeniu kilku aut różnych marek Focus wygrał najobszerniejszą kabiną, bagażnik ma w środku stawki, oraz wygłuszeniem, które podobne jest do naszego wcześniejszego mondeo. Wygrał też ceną do...
~Paweł.
Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Focus nowej generacji to moje pierwsze auto kupione w salonie. Wersja ST-Line. Przesiadłem się z VW Polo ostatniej generacji, więc skok na klasę kompaktów być może nieco rzutuje na opinię. Z auta jestem bardzo zadowolony, jazda sprawia frajdę, jest cicho, dynamicznie i komfortowo, choć zawieszenie wersji st-line jest nieco niższe niż normalnej wersji i przez to twardsze, co czuć na słabszych drogach, z drugiej strony, trzymanie w zakrętach i...
~Gary
Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Bardzo fajny samochód, mam wersję Titanium X, + full ledy matrixowe, pakiet zimowy, świetnie wyciszony i to był jeden z ważniejszych parametrów na które zwracam uwagę. Kontroler pasa ruchu w fordach jest średni (kierownica nie skręca na zakrętach, a lekko drży jak wyjeżdżasz poza pas) niż w VW asystent pasa ruchu (gdzie na zakrętach kierownica automatycznie skręca)
~Zohan
Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
To mój pierwszy ford i wydaje mi się ze nie ostatni. Mam również dwulitrowego wolnossaka japońskiego o podobnej mocy wiec myślę ze moja ocena będzie obiektywna a dla Was pomocna w podjęciu decyzji o ewentualnym zakupie.
~JANUSZ BIZNESMEN
Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Bardzo przyjemne autko. Mało pali, a silnik jest dość elastyczny. Wersja st-line wygląda bardzo ładnie. Dobry krótki skok lewarka. Dobre wykończenie, nic nie skrzypi lecz jakoś materiałów na obiciach tylnej kanapy mogłaby być lepsza. Komfort jazdy dobry, lecz na większych nierównościach czuć że mamy do czynienia z nieco niższym zawieszeniem wersji st-line. Ogólnie polecam
~Andrzej
Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Auto kierowcy - radosć z jazdy to podstawa w tym aucie - precyzyjne kierowanie, dynamika silnika i dodatkowy tryb sportowy sprawiają, że tym autem chce się jeździć. Zmieniłem Fiestę 1.0, 100 KM na to auto i jestem w szoku, jak wiele można wyciągnać z silnika 1.0. Nowy Focus jest komfortowy i przestronny - moja wersja Titanium ma też wszystkie dodatki o jakich mógłbym marzyć.
Dziennik kosztów dla Ford Focus IV Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
5,1
~Piotr
Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Samochód prowadzi się bardzo dobrze, ładna sylwetka, ekonomiczny silnik, w miarę niskie koszty eksploatacji, sporo miejsca we wnętrzu, ogólnie polecam.
~SlawomirP
Hatchback 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Dynamika wystarczająca do sprawnego wyprzedzania (tryb NORMAL i SPORT). Na 3 biegu można bez problemu przyspieszyć do prędkości 140 km/h. Podczas jazdy w kolumnie samochodów (brak wyprzedzania) świetny jest tryb ECO, wyłącza 1 cylinder i spalanie spada natychmiast w porównaniu do Normal o 0,5 l/100km. (Silnik)
~Tomek
Ford Focus IV Hatchback