Lista ocen Ford Fusion (296) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 281 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~slay_2
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Prawda jest taka, że choć to auto wydaje się być bardzo duże z zewnątrz w środku usadzenie 5 osób może być nie lada problemem. Szczególnie odnosi się to do tylnej kanapy, która jest dość wąska, a odległość od fotelów kierowcy i pasażera raczej niewielka. Natomiast przy jeździe we dwójkę jest o wiele lepiej. Przednie fotele można odsunąć bardzo daleko i moi pasażerowie czasami chyba nawet nie wiedzą co zrobić z taką ilością miejsca z przodu :)...
~pierog
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Tutaj nie mam watpliwosci fusia byla pakownym samochodem. Wybralem sie kiedys po zmywarke tym autem, zlozylem siedzenia, wyjalem klape przygotowujac auto do przewozenia duzych przedmiotow, pod sklepem okazalo sie ze wszystko moglem zamontowac spowrotem bo zmywarka w duzyk styropianowym opakowaniu zmiescila sie w samym bagazniku, rewelacja. Nigdy nie podrozowalem z tylu wiec nie wiem jak tam sie siedzi. Fotele przednie maksymalnie niewygodne,...
~MikeG
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Jak na tę wielkość samochód jest bardzo przestronny i ma relatywnie duży, a przy tym ustawny bagażnik. Duży plus za możliwość składania kanapy w proporcji 60:40, w razie potrzeby uzyskuje się płaską powierzchnię. Wersja Gold X wyposażona dodatkowo w fotel przedniego pasażera, który można złożyć - zapewnia to możliwość przewożenia przedmiotów o długości do 2,3 m!
~Kami
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Jako kierowcy jeździ mi się doskonale, dobra regulacja fotela i w pionie i w poziomie można sobie pomajstrować. Przedni fotel pasażera średnio wygodny na dłuższe trasy, ale za to bardzo dużo miejsca z tyłu nawet dla wysokich osób ok. 190 cm. wzrostu, bardzo duży bagażnik jak na auto tych wymiarów i bardzo dobry dostęp do niego jak w kombi.
~Jack119
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
No tu to już jest masakra, auto jest nie duże ale miejsca z przodu w porównaniu np z ASTRą to jest STADION. Rewelacja, wysoko usytuowane fotele, na nogi bardzo dużo miejsca, z tylu dwie dorosłe osoby nie maj powodów do narzekań a nawet jest bardzo dobrze, przestrzeń na głowę nawet dla bardzo dużej osoby nie budzi zastrzeżeń.
~Kkkk
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Tu jest wzorcowo! Nie spotkałem innego auta tej klasy w którym na tylnych siedzeniach byłoby tyle miejsca na nogi. Z przodu - spoko. Wszędzie nad głowami jest bezpieczny zapas miejsca. No i bagażnik - duży i co ważne - pakowny. Wózek dla dziecka mieści się spokojnie, ale ten sam wózek nijak np. nie wchodzi do avensisa sedan ;)
~wojciech@elgraf.pl
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
nie wiem jak się czują pasażerowie, ale tylko ja prowadzę auto :) u mnie miejsca w zupełności wystarczy. jak na tę wielkość auta, duży bagażnik (żona się zapakuje z 3ma torbami, no nie?) KONIECZNIE TRZEBA OPIE*RZAĆ SERWIS W KRAKOWIE. TE PACANY BIORĄ NIEMAŁE PIENIĄDZE ZA BYLE CO I NAWET NA GWARANCJI NIE USUWAJĄ USTEREK!!!!!!
~Marek
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Mam 195 cm wzrostu i czuję się jak ryba w wodzie, jak kupowałem autko to zastanawiałem się miedzy nowym Fusionem a używaną Rav-ką 2 generacji i niestety Toyota jest chyba o klasę mniejsza w środku niż Fusion! I nie piszczie mi że gadam pierdoły tylko sami sprawdzcie to sięprzekonacie.
~Romek
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Może i są większe auta (nawet w tej klasie), ale próba jazdy w piątkę mija się z celem. Z własnego doświadczenia wiem, że można się nim swobodnie wybierać na wakację lub planować przeprowadzkę. Po rozłożeniu siedzeń nie ma płaskiej podłogi bagażnika, ale dzięki temu jest jak zabezpieczyć bagaż.
Dziennik kosztów dla Ford Fusion
7,1
9,8
~At
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
190 cm wzrostu, dla mnie ok. Kierownica dobrze ustawiona, jeździ się wygodnie. Pasażer za kierowcą nie ma super komfortu, ale patrząc nawet na obecną klasę C to nie jest ciaśniej. Osoby o niskim wzroście mogą mieć trochę daleko pedały.