Lista ocen Ford Fusion (295) - Widoczność

Na liście zabraknie 282 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~At
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Widać we wszystkie strony, ale lusterka boczne mają duże martwe punkty. Raz miałem okazję jechać wersją van i tam były większe lusterka, nie rozumiem dlaczego nie instalowali takich w seryjnych modelach. Poza tym bez sensu zaprogramowane wycieraczki, tylna włącza się automatycznie po wrzuceniu wstecznego biegu, mega bzdura. Przednie po użyciu spryskiwacza robią 3 ruchy, przerwę i później 1. Jak jest sól na drodze to doskonale tym ostatnim...
~jan drozd
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
ta przednia szyba ogrzewana praktycznie brak momentów w których miałoby to jakiekolwiek zastosowanie , chyba że zmusiłbym się do czekania na parkingu przez 10 minut przed każdą jazdą nie wiem dlaczego to wymyślili a nie podgrzewane spryskiwacze. Do tego ma o wiele mniejszą przezierność a w nocy światła samochodów z przeciwka rozczepiają się na tych drutach grzewczych w szybie i widzę wszystko w kolorach tęczy
~slay_2
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Wysokość auta robi różnice! Ewidentnie czuć, że widzę więcej niż pozostali kierowcy niższych osobówek. Jedyny minus, że jak przesiądę się do mniejszego auta, to mam wrażenie, że nic nie widzę ;) Mankamentem dla niektórych może być tylko tylna szyba, szczególnie jak się podniesie zagłówki, wtedy nic nie widać
~stano7
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Bardzo dobra we wszystkich kierunkach.Mały minus za zewnętrzne lusterka,a raczej lustra.Trzeba się trochę nagimnastykować aby je odpowiednio ustawić. Każdy kierowca i tak musi mieć oczy \"dookoła głowy\" aby bezpiecznie się poruszać nie tylko po naszych drogach.
~jeździeccc
Mikrovan 1.6 Duratec 100KM 74kW
widoczność spoko tylko lusterko wsteczne dziwnie umieszczone, właściwie zasłania spory kawał szyby przedniej aha światła drogowe to porażka, najlepiej włączyć też przeciwmgielne, wtedy ok. polecam żarówki osram silverstar - najlepsze jakie miałem w tym aucie, tylko słaba żywotność
~robcio
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
na boki Ok, do tyłu też bo ma akwarium za tylnymi drzwiami, natomiast do przodu przeciętnie bo maska trochę zasłania co jest przed nią ale widać jak nagle opada więc przyzwyczajony kierowca wie gdzie sie zaczyna autko, wysoko położone fotele przez co jest dobra widoczność,
~Łukasz
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Widoczność jest bardzo dobra, ale to zrozumiałe - wysoko się siedzi, do tego fotel też jest regulowany. Czasem słupek przeszkadza przy pokonywaniu długich łuków, ale w którym aucie tak nie jest. Lusterka po dobrym ustawieniu są bez wad.
~Romek
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Duże, elektrycznie sterowane boczne "uszy" pozwalają na bezstresowe manewry na parkingu. Widoczność z miejsca kierowcy przez tylną szybę jest kiepska, ale ten samochód nie jest aż taki krótki. Wysokie siedzenia pozwalają na wygodną obserwację drogi.
~xm3
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Pudełkowaty kształt do którego się przyzwyczaiłem w poprzednim aucie znacznie ułatwia manewrowanie, przedni słupek trochę zasłania widok przy skręcie, wyższa pozycja kierowcy pomaga w ogarnianiu sytuacji wokół.
Dziennik kosztów dla Ford Fusion
7,1
9,8
~tofana
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
To chyba najlepsza część tego auta. Siedzi się dość wysoko, można nawet podnieść siedzenie. Szyby duże, nawet ta z tyłu. Niestety prawe lusterko nie dla ludzi niskich, czyli siedzących bliżej kierownicy - nie ma tam zasięgu. :(