Lista ocen Ford Fusion (302) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 275 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~slay_2
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
To raczej wada tego auta, przy przyśpieszaniu warkot silnika wwierca się w mózg i trzeba trochę czasu z tym spędzić, żeby się przyzwyczaić, szczególnie jeśli przesiadamy się z jakiegoś cichutkiego samochodu. To samo można powiedzieć o całej reszcie, wszelkie trzaski, zgrzyty, czy wjazdy w nawet małe dziury słychać bardzo wyraźnie. Najgorszy zaś jest... nawiew. Od trzeciego (na 4) poziomu, irytuje jego straszny szum. Na ostatnim nie słychać...
~Piotr
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Hałas silnika (benzyna)i powietrza przy pręd. powżej 90 km/h to masakra, nie da się słuchać radia nawet po podkręceniu vol.,100 do 120/h-hałas w środku auta powoduje że nawet rozmowa z pasażerami w samochodzie jest problemem - jeździłem Astrą i Toledo i po prostu osłupiałem jadąc Fiusionem -chyba w traktorch jest ciszej niż w FF - zerowy komfort jazdy dlatego po 3 miesiącach użytkowania sprzedałem z ulgą Fusiona
~ssl
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
auto po 7000km klekoce jak karawan na poczatku to przeszkadza ale potem przyzwyczajasz sie, jak wypuscilem zone na samotna trase (zwykle chronie auto przed zona) to ta dwa razy zatrzymala sie bo myslala, ze ma ktores drzwi niedomkniete jak dzwoni mi cos od strony maski to otwieram ja i zamykam i wtedy mam spokoj na pareset kilometrow jak jest chlodniej to strzela kokpit do strony pasazera - taki plastik
~HQuero
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Co tu dużo mówić - Ford nie grzeszy jakością i spasowaniem plastików. Pomijając trzaski i skrzypienia ze środka pojazdu, bardzo denerwujące były listwy na drzwiach. Po jakimś czasie wyrabiają się ich zaczepy, przez co przy jeździe pow. 90km/h, listwy te wpadają w wibracje i hałasują niemiłosiernie. Podklejenie ich klejem do szyb nie zawsze skutkuje.
~Pati
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Doskonałe, przy wyższych obrotach silniczek przyjemnie mruczy... Powyżej 130 km/h nie jeździłam, bo to w Polsce niedozwolone. Może egzemplarze przeznaczone na rynek niemiecki lub włoski są lepiej wyciszone i przystosowane do tamtejszych warunków drogowych i przepisów (Włochy - od niedawna na autostradzie 150). Na wolnych obrotach nic nie słychać.
~Ma-tri-x
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Czegoś takiego wogóle tu nie ma!!! Hałas słychać już przy 50km/h, a powyżej 100km/h w środku jest ogłuszający huk! Jeszcze gorzej jest na tylnej kanapie (zastanawiałem się czy wogóle nim dzieci wozić!). Po przejechaniu kilkuset kilometrów łeb pęka jak po trzydniowym chlaniu. Katastrofa!!!
~maciek
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
jesli mas zwrazliwy slusz, to nie bierz fuzji: halas taki, ze myslalem, ze cos sie zepsulo, opony szumia, obudowy wewnetrznych drzwi jakby wiecznie odpadaly, tylna kanapa ma w sobie jakiegos gornika, wali i lomoce ze wzgledu na to "wyciszenie" w chwilach desperacji jestem w stanie odsprzedac to auto
~Czarek
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Głośny silnik, który trzeba kręcić wysoko aby coś z niego uzyskać hałasuje. Wyciszenia praktycznie nie ma. Klapa komory silnika nie ma wyciszenia. Do prędkości ok 90 km da się wytrzymać, przy prędkościach przelotowych na trasach, powyżej 100 km/h jest już głośno.
~assasello
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
W sumie to mam wrażenie, że wyciszenia to chyba nie ma za dużo, ale silnik pracuje bardzo cicho, że go prawie nie słychać, zawieszenie tez pracuje cicho, to w całości daje dobry efekt. Powyżej 130 słychać szumy powietrza, ale w samochodzie tej klasy sie nie czepiam.
~krzysztof2108@gmail.com
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Do 120 km/h praca silnika jest cicha. Powyżej gwałtownie rośnie poziom hałasu. Przy mniejszych prędkościach podczas jazdy na nierównościach słychać "pracę" różnych elementów plastykowych. Dmuchawa jest cicha tylko na 1. Szum pochodzący od dmuchawy już na 2 staje się męczący.