Ocena kierowcy - Ford Fusion

BB, 18 lat temu
Silnik 1.4 Duratec 80KM 59kW
Rok produkcji 2003
Ford Fusion 1.4 Duratec 80KM 59kW 2002-2012 - Oceń swoje auto
Auto wybrałam "pod siebie", jestem głównym użytkownikiem. Jest dla mnie środkiem transportu. Mam wysoko, wygodnie, choć nieco bardziej "kwadratowo" niż byłoby np. w Fieście. Jak dotychczas auto mnie nie zawiodło, żadnych usterek. Wiem przebieg nie jest duży, ale fordzik jeździ głównie w mieście (Warszawa), więc wie co to korki. Na dłuższych trasach spisuje się nieźle, czasami jest bardzo wyładowany (mąż nurek) ciężkim bagażem, ale nie mogę narzekać. Wiem co kupowałam, jakie ma przyspieszenie, znam też swoje możliwości (staż za kierownicą - w tym roku minęło 25 lat). Za tę cenę, a kupowałam w promocji jak model wchodził na rynek, mam samochód który jest jej wart. Auto kupione i serwisowane u dealera, ceny - no cóż jak w ASO, ale w moim przynajmniej dobra obsługa.
czasem mam wrażenie, że kiepsko ciągnie, nie wiem od czego to zależy, bo dzieje się tak w różnym terenie
jak dla mnie OK
jestem niedużą kobietą i wybrałam go między innymi ze względu na dobrą widoczność, mnie słupki nie przeszkadzają
może to przyzwyczajenie po innych samochodach, ale wolałabym włącznik świateł gdzie indziej
nie narzekam, choć oczywiście mogłoby być ciszej
dwuosobowa rodzina, więc nie mogę narzekać
standard w tej klasie, choć oczywiście chciałoby się lepiej
miasto - 9l, poza - no cóż różnie od 6 do 9l w zależności od warunków (m.in.100km/h czy 150, z klimą czy bez)
Może nie doskonale, ale db+.
oby tak dalej
oby tak dalej, bo własnie skończyła się gwarancja

Usterki Ford Fusion

Ford Fusion – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu