Lista ocen Ford Fusion 1.6 TDCi 90KM 66kW 2005-2010 (6) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~palermo
Mikrovan 1.6 TDCi 90KM 66kW
Wcześniej było: "Jak na diesla to niestety Octavia 1.9 tdi 90KM pali mniej (5,1l / 100km)" - Po wymianie EGR'a poprawiło się co do spalania. Cztery gwiazdki bo musiałem trochę zainwestować w doprowadzenie go do porządku. Usterki mojego Fuska to typowe bolączki silnika 1.6 TDCI 90KM z przebiegiem powyżej 100kkm!! Gdy kupicie go używanego (Fusion, Focus II, C-max) z tym silnikiem i z przebiegiem ok. 120000km to liczcie się z podobnymi...
~Kamil
Mikrovan 1.6 TDCi 90KM 66kW
Bardzo niskie jak na diesla, spalanie 5,5-5l zimą na 100km. Części tanie, jest sporo zamienników. Podstawowe i bardziej poważne usterki łatwo się naprawia, w komorze silnikowej jest dobry dostęp, także nie ma co narzekać. Przede wszystkim prosta konstrukcja pozwala nam na naprawy w domu, bez kosztownych napraw u mechaników.
~Sokół
Mikrovan 1.6 TDCi 90KM 66kW
Średnie spalanie 4-5 litrów. Gdy się jeździ do 90 km/h można się zmieścić do 4 litrów. - oczywiście nie w dużym mieście. Wyniki z komputera pokładowego.
~Wjk
Mikrovan 1.6 TDCi 90KM 66kW
Nigdy nie jechałem trasy bez klimy i ponizej 110 w ciągu. Troche mu deptam. Włączenie klimy masakrycznie podnosi zuzycie paliwa.
~Franz
trasa 4,1 l