Lista ocen Ford Galaxy I (170)

~Piotr z Bielska-B
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Na pewno brakuje mu do doskonałości, ale dla mnie jest bardzo dobrze. Jest to auto, które mi się nie podoba z zewnątrz, ale dobrze się prowadzi, ma dużo miejsca, jest wygodnie, mało pali na trasie, dość elastyczny na 5 biegu i nieźle przyspiesza.
~Abaddon
Van 2.0 i 115KM 85kW
w całokształcie daję ocenę 5! bo samochód nigdy w trasie mnie nie zawiódł, mnóstwo wspomnień się z nim wiąże i fakt że przez tyle lat służył zasługuję na pochwałę :) Niech sobie fanie seata lub volkswagena mówią, że \"Ford gówno wort\" ale jak bym miał kupować następnym razem vana to z tej trójki i tak wybrałbym Forda, tylko tym razem z silnikiem 2,3 : )
~TATOscyzotryk
Van 2.8 i V6 174KM 128kW
Galaxy I V6 z automatem to dobry wybór. Nie mam powodu aby go sprzedać (no chyba, że z samej potrzeby posiadania czegoś innego, nowszego)
~hejjacek
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
samochód dobry warty kupna jeżeli ktoś potrzebuje samochodu przestronnego i wielofunkcyjnego ;najlepiej kupić diesla,gdyż mój pierwszy galax była to 2,0 benzyna 115 koni i to była katastrofa ,palił jak smok ok 12 w mieście poniżej 10 na trasie słabszy i wolniejszy od diesla 90 konnego,jeżeli benzyne to tylko do zagazowania i najlepiej silnik 2,3 lu 2,8 bo te 2,0 to pomyłka
~MisiekK
Van 2.8 i V6 174KM 128kW
Najlepsze auto jakie miałem pod każdym względem oprócz drobiazgów. Escort był róznie niezawodny do 180tys km, tylko głośniejszy i słabszy.
~er.
Van 2.8 i V6 174KM 128kW
ta wysoka ocena jest aktualna przy założeniu, że jest to samochód głównie na trasę; w jeździe miejskiej na silnik nie można narzekać, ale ma się wrażenie, że nie można tu wykorzystać pełni jego możliwości (mimo dużej mocy, sprinty spod świateł są nieco niemrawe, chociaż to głównie zasługa automatu) (Silnik)
~bogdan.wosik@neostrada.pl
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
jak dla mnie auto bardzo dobre, wiadmo ma 9 lat i spory przebieg, więc musi się psuć, ale jeszce mnie nie zawiodło zawsze wróciłem do domu i to wygodnie,
~dżekl
Van 2.3 16V 145KM 107kW
Ocena 4,9. Wygoda rozleniwia, mam kłopot z wyborem następnego auta, gdzie byłoby równie fajnie. Wnętrze jest granatowo-modre, teraz przeważnie jest ciemna szarość lub beznadziejne śliskie skóry. Sterowanie gadżetami jest w samej kierownicy, a lepsze jest przy kierownicy (np. radio)
~BoB Śląskie
Van 2.3 16V 145KM 107kW
Nie jestem już użytkownikiem Galaxy ale używając dwóch jeden z 1998r drugi z 2000 r ( nowa buda) przejechałem w sumie 270 tyś km. trochę je naprawiałem ale przebieg też nie był mały. myślę że samochód ten nie jest mistrzem bezawaryjności ale da się wytrzymc. Za to darze je dużym sentymentem bo trochę z nimi czasu i Europy przelecieliśmy.
~andrzej_gorzynski@o2.pl
Van 2.0 i 115KM 85kW
świetny wybór dla rodziny oraz małego interesu ,przestrzenny,wygodny,funkcjonalny.