Lista ocen Ford Galaxy I (53) - Ergonomia

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dżekl
Van 2.3 16V 145KM 107kW
wszystko pod ręką, dobre sterowanie radiem - niestety zmienione od 2000. Nie szczekający alarm, możliwość zamknięcia samochodu po zamknięciu drzwi kierowcy, włączeniu pilota i zatrzaśnięciu wszystkich drzwi -b. wygodny patent do wyjmowania klamotów. Kontrolka świateł, świetne fotele i elastyczne schowki na ich plecach, Łatwe wyjmowanie pojedynczych foteli, wielokrotnie stosowane. Jedynie niepotrzebne są obrotowe fotele przednie - przez 7 lat...
~Piotr z Bielska-B
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Szału nie ma, ale nie jest źle. Jako kierowca mam dużą wygodę. No może nie mam zbyt dużego porównania, bo moje poprzednie auta to Polonez, Opel Kadett E i Golf III, ale w Galaxy jest bardzo wygodnie. Regulowany fotel i kierownica pozwalają się dobrze dopasować. Myślę, że fotele pasażerów też są wygodne, bo każdy z nich jest osobno, każdy ma regulację oparcia. Minus to mało schowków.
~bogdan.wosik@neostrada.pl
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystko na swoim miejscu, kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach, fotel (kierowcy) w trzech, jedynie regulacja nawiewu klawisze zbyt płaskie, ale można jeżdzić na automacie - klimatronic
~MisiekK
Van 2.8 i V6 174KM 128kW
większośc rzeczy świetnie rozwiązana - programator wycieraczek, szczególnie z obsługa radia w kierownicy, wszystko gdzie trzeba oprócz fordowskiego włącznika awaryjnych...
~teleturbisie
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
sterowanie wszystkimi szybami powinno być z drzwi kierowcy, obsługa radia czy nawigacji (po niepolsku i bez mapy Polski) wymaga zbyt wiele uwagi
~chudy
Van 2.3 16V 145KM 107kW
beznadziejne rozmieszczenie przyciskow od szyb. 2 na drzwiach reszta w desce. Sterowanie radiem w dzwigni przy kierownicy - beznadzieja. Reszta moze byc.
~zbyszek
Van 2.0 i 115KM 85kW
uchwyty na kubki z picem fatalnie usytuowane. Praktycznie radio zawsze jest zalane. Jak by nie można wykorzystać masy miejsca obok hamulca recznego
~er.
Van 2.8 i V6 174KM 128kW
super wygodnie, wszystko pod ręką, nie mogę powiedzieć złego słowa; jest to model nie najnowszy, a mimo to nie brakuje mi w nim niczego;
~Abaddon
Van 2.0 i 115KM 85kW
Wszystko co potrzebne jest pod ręką i jest usytuowane w miejscach intuicyjnych także nie ma z tym dużego problemu.
Dziennik kosztów dla Ford Galaxy I
7,3
12,4
~stan33
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
moglo by byc troche ciasniej poupakowywane , mniejsi moga miec z niektorymi urzadzeniami problemy w obslugiwaniu i bezpiecznej jezdzie