Lista ocen Ford Galaxy I (71) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr z Bielska-B
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Są większe auta, z większą przestrzenią, ale Galaxy jest naprawdę dużym autem. Już nie chce nic mniejszego, choć czasem nachodzi mnie myśl, żeby przydało się jakieś maleństwo do jazdy na co dzień. Jakieś \"pikaczento\". Przestrzeni jest dość nawet w ostatnim rzędzie, chociaż wiadomo nie dla Gortata, ale taki Małysz się zmieści. I tak zwykle sadzamy tam najmłodszego syna (11 lat). Jeśli jest to wycieczka bez bagaży, to fotele można przesunąć na...
~Abaddon
Van 2.0 i 115KM 85kW
Mam też drugi samochód Chrysler Grand Voyager, tam jest zdecydowanie więcej miejsca ale on jest i dłuższy i szerszy. W galaxy nie ma problemu z miejscem, zarówno z przodu jak i z tyłu jest miejsca pod dostatkiem nawet jeżeli ktoś chce się rozłożyć lub ma 190cm wzrostu (jak ja) :) Jak się zamontuje trzeci rząd siedzeń to dla tych ostatnich sprawa wygląda trochę gorzej, ale cóż...niech oni się martwią ;)
~TATOscyzotryk
Van 2.8 i V6 174KM 128kW
Wygodnie. Pierwszy rząd bez zarzutu, w drugim przeciętnie, w trzecim gorzej...to miejsca dla małych pasażerów. Samochód zarejestrowany na 7 osób, ale mam 5 foteli (najczęściej jeżdżę sam). Żadna \"osobówka\" nie ma takiej akustyki (jest za mała). Przeciętny zestaw audio wystarcza w takiej przestrzeni. Szum silnika i wiatru w czasie jazdy nie są \'przykre\" dla ucha...
~MisiekK
Van 2.8 i V6 174KM 128kW
duże zakresy regulacji przód/ tył dla wszystkich foteli, kierowca góra/dół, obracane przednie, szybko demontowalne tylne (również przesuwne). W wersji 2/2/2 z podłokietnikami jeszcze więcej miejsca. W 4-5 osób mońża ise wybrac na wakacje lub na nurkowanie z całym sprzętem. Po wyjęciu wszystkich foteli 2 osoby mogą jechać i spać z tyłu (2x1,2m płaska podłoga).
~roman
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
z przodu jest naprawdę wygodnie natomiast z tyłu siedzenia na długą trasę są nie zbyt wygodne ( nisko położone siedziska)
~ranicha
Van 2.0 i 115KM 85kW
Jak w autobusie,pięcioosobowa rodzinka podróżuje komfortowo,przy siedmiu osobach na pokładzie brak miejsca na bagaż.
~andrzej_gorzynski@o2.pl
Van 2.0 i 115KM 85kW
Super jak pisałem wyżej jeżdze codziennie w pełnym skladzie i nikt nie narzeka na brak miejsca,każdy pasażer siedzi wygodnie.
~Henryk Przybylok h.przybyl@neostrada.pl
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
nie znam drugiego tak obszernego i wygodnego samochodu. Siedzenie kierowcy super wygodne, z wieloma mozliwościami ustawień.
~dżekl
Van 2.3 16V 145KM 107kW
Trochę za wysoko podłoga w drugim rzędzie; powinny tam być fotele o wyższym siedzisku. Z przodu b. dobrze, podbnie i w bagażniku.

Usterki Ford Galaxy I

Ford Galaxy I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~er.
Van 2.8 i V6 174KM 128kW
przy ukłądzie foteli 3 rzędy po 2, ilość miejsca w 2 i 3 rzędzie zależy od kompromisu między pasażerami tych rzędów;