Lista ocen Ford Galaxy I (59) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 111 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~er.
Van 2.8 i V6 174KM 128kW
do 150 km/godz można swobodnie rozmawiać, słuchać radia; brzmienie silnika przyjemne dla ucha; powyżej 150 km/ godz. nie sprawdzałem, gdyż boję się tak szybkiej jazdy; ocena jest tylko "dobra", gdyż cisza nie jest 100%, a najwyżej na 90%; jednak po renówce megane (moje poprzednie auto), nie mogę się nacieszyć tą ciszą;
~Abaddon
Van 2.0 i 115KM 85kW
Przy niskich prędkościach jest OK, ale przy wyższych już jest trochę gorzej. Mimo wszystko daje 4 bo do 140 jest stosunkowo cicho :) Materiały użyte we wnętrzu także po 5 latach się ani wyrobiły ani skrzypiały więc jest naprawdę OK.
~TATOscyzotryk
Van 2.8 i V6 174KM 128kW
Wystarczające. Pozytywnie zaskoczyła mnie cisza przy jeździe powyżej 150 km/h. Minusem są \"świerszcze\" pojawiające się w tyle pojazdu...obciążony bagażem i pasażerami cichnie.
~Robert
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
srednio dobre w przypadku diesla mogli sie nieco bardziej postarac o wyciszenie i jakis tłumik grgan nieco lepszy do mocowania silnika
~dżekl
Van 2.3 16V 145KM 107kW
b. cicho, do tego radio z AVC. Głośno zaczyna być od 140 jeśli jest wiatr. Jeżdziłem też z dieslem volkswagenowskim, wyrażnie jest głośniej.
~Piotr z Bielska-B
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Dość głośny, ale jak już wspominałem przy Golfie to jest dość cichy. Wiadomo, że przy 130 to już trochę męczy.
~Artek artdruk@onet.eu
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
Przy prędkośći powyżej 130 jest naprawdę głośno, ale na szczęście po Polsce żadko się jeździ z takimi prędkościami.
~Mario16
Van 2.3 16V 145KM 107kW
nie narzekam choć może zdenerwować odgłos chlupania benzyny w zbiorniku gdy jest pełny, ale kto dziś jezdzi na pełnym zbiorniku :) ?!
~Henryk Przybylok h.przybyl@neostrada.pl
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
diesel - a więc troche słychać silnik, co jest rzeczą zupełnie oczywistą. Przy szybkości powyżej 120 km/h troche szumi
~Arek
Van 2.8 i V6 174KM 128kW
głośny silnik przy dynamicznym przyspieszaniu i przy prędkościach ponad 130 km/h, do tego dochcodzą wtedy duże szumy powietrza